Vyhledávání:

Výsledek hledání:

  nalezeno 5 nemovitostí
nemovitost
Areál s domem a pozemky v Dolní Rožínce, okr.Žďár nad Sázavou
Prodej: 9.534.000 Kč; lokalita: Žďár nad Sázavou

Prodej areálu se zahájenou rekonstrukcí v Dolní Rožínce, okr. Žďár nad Sázavou, nyní s mimořádnou slevou 20% z kupní ceny při prodeji do 28.2.2023. Celková plocha pozemků 4206m2, podlahová plocha 780m2. Nemovitosti jsou napojeny na komunikaci a původní inženýrské sítě a jsou umístěny v zeleni v blízkosti centra Dolní Rožínky i rekreačních ploch. Budova tvaru L má původní třípodlažní část s pozdější jednopodlažní přístavbou. V rámci zahájení rekonstrukce byly realizovány nové krytiny střech, výměna oken, odstranění původních podlah, rošty pro sádrokartonové podhledy a další práce. Nyní se celý areál nabízí k prodeji. Jedná se o finančně zajímavou možnost realizace rekonstrukce na provozně-administrativní objekt, budovu s rekreačními byty, případně lze vybudovat klasické bytové jednotky. Rozsah využitelných ploch v jednotlivých podlažích - 1PP - 4 garáže, technické a stravovací zařízení ( 240m2). 1.NP - plocha pro byty, apartmány nebo kanceláře (379m2), 2.NP - plocha pro byty, apartmány, kanceláře (159 m2), dále jsou k dispozici půdní prostory o výměře 329m2. Obec Dolní Rožínka leží v pěkném prostředí Vysočiny, a je oblíbeným místem turistů. Důvodem je především strašidelný zámek Draxmoor a Fotopark Krokodýl, které patří mezi atrakce nedalekého Šiklova mlýna. Okolní lesy navíc skrývají několik lákavých tajemství. Vyhledávaným místem k rekreaci je zatopený lom s čistou vodou u silnice směrem do Zvole. Jižně od obce v lese Jivina objevíte romantickou umělou zříceninu. Pro rodiny s dětmi je přitažlivým cílem Šiklův mlýn, pro milovníky historických památek hrad Pernštejn a zříceniny několika hradů v okolních lesích, například Mitrova či hradu Lísek. Dominantou obce je klasicistní zámek s cibulovou vížkou, v němž sídlí základní škola.
nemovitost
Pronájem kanceláře Brno, Židenice, ul. Porhajmova
Pronájem: 3.500 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Jihomoravský kraj

Pronájem nebytového prostoru o výměře 8m2 v Brně, Židenicích, ul. Porhajmova. Prostor se nachází v přízemí nově zrekonstruovaného malého třípodlažního bytového domu. Dům je situovaný v klidném místě 5 min autem od centra města, výborné spojení i MHD - zastávka tramvaje Táborská je vzdálena cca 50m. Místnost je vybavena osvětlovacím tělesem, závěsy a el. přímotopem. Přilehlý dvůr a upravená relaxační zahrada je plně k dispozici ke společnému užívání obyvatel domu. Parkování je možné na ul. Porhajmova. Nájem, je 3.500,- Kč/měsíc + zálohy na energie 1.900,-/1 měsíc. V ceně nájmu je internetové připojení, osvětlení společných prostor, úklid dvora a společných prostor.
nemovitost
Pronájem bytu o velikosti 2+1 v Brně, Řečkovicích, ul. K Západi
Pronájem: 14.900 Kč/měsíc; lokalita: Brno-město

Byt je ve 1. NP , výměra 60m² - pokoj 18m², pokoj se zimní zahradou 18m², kuchyně se zimní zahradou 12m², předsíň 8m², koupelna 3m² WC 1m². Byt je částečně zařízen, s kuchyňskou linkou a spotřebiči. Sanitární vybavení koupelny a WC. Internet zaveden - O2. K nájmu se hradí záloha na elektřinu, vodu a vytápění ve výši 4500,- Kč. Byt není vhodný pro děti a majitele domácích zvířat. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Byt je ihned volný, prohlídky kdykoliv po domluvě.
nemovitost
RD Rodinný dům 8+2 na ulici Dlouhé hony, Brno - Řečkovice 8
Prodej: 12.800.000 Kč; lokalita: Jihomoravský kraj

Prodej řadového rodinného domu na ulici Dlouhé hony v Brně - Řečkovicích, postavený ve 40. letech ve vyhledávané lokalitě s výbornou dopravní obslužností a veškerou občanskou vybaveností. Dům má tři nadzemní podlaží a obytné podkroví, přičemž každé podlaží má vlastní vstup z centrálního schodiště a tvoří samostatnou obytnou část. 1.NP byt o velikosti 1+KK po rekonstrukci (nová podlaha omítky rozvody sítí), přes chodbu je sklad, WC a prádelna s možností zbudování koupelny. 2.NP byt o velikosti 2+1 se šatnou, WC a koupelnou s vanou. 3.NP byt 3+1, kdy původní koupelna byla přestavěna na menší pokoj, šatnu a WC. Ve zrekonstruovaném podkroví se nachází byt 2,5 + 1, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Při renovaci zde byl upraven krov, položena nová střešní krytina, izolace, sádrokartonové podhledy a podlaha. Stavba je nepodsklepená, napojena na všechny dostupné technické sítě (obecní vodovod, elektřina, plyn, kanalizace, internet VDSL), které jsou aktuálně rozděleny vytápěním přes plynové kotle a elektřinou vždy pro dvě podlaží. V průběhu doby došlo k částečné modernizaci domu, byla instalována plastová okna, obnoveny některé rozvody elektřiny, topení a otopná tělesa. Energetická náročnost budovy odpovídá klasifikační třídě „G“. Pozemek o celkové výměře 150 m² má předzahrádku s možností parkování vozidla, zastavěná plocha stavbou činí 70 m² a za domem je malá část pro relaxaci či zemědělské využití. Dům je zajímavou investiční příležitostí s možností vymezení čtyř bytových jednotek.
nemovitost
Rodinný dům o velikosti 3+1 v obci Mladý Smolivec, okr. Plzeň - Jih 4
Prodej: 6.980.000 Kč; lokalita: Plzeňský kraj

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 3+1 v obci Mladý Smolivec, okr. Plzeň - Jih, postavený v roce 1906, v klidné části obce, s výhledem do zeleně. Dům sestává v přízemí z obývacího pokoje 26,5 m², ložnice 10,70 m², kuchyně 8,73 m², koupelny s WC 8,6 m², chodby 5,9 m², zádveří 5,9 m² a skladu 7,06 m². V podkroví se nachází místnost o výměře 16,23 m², půda 33,33 m² a podkroví 25,63 m². Stavba má sedlovou střechu s betonovou střešní krytinou, je napojena na dostupné technické sítě, tj. obecní vodovod, rozvod elektrické energie světelný i motorový, vytápění elektrické v kombinaci s tuhými palivy přes stylová krbová kamna. Odpad je sveden do jímky, před domem je dřevěná pergola. Součástí navazující zahrady je několik trvalých a okrasných porostů, jakož i studna. Dům prošel celkovou přestavbou, byly osazeny nové dřevěné okenní výplně, položeny dřevěné podlahy a v exponovaných místech dlažba, modernizovány zařizovací předměty koupelny s WC a kuchyně, obnoveny rozvody technických sítí. Vedlejší zemědělská stavba je v původním stavu, má sedlovou střechu s betonovou krytinou a zavedenu elektřinu, sestává z garáže 9,49 m², skladu 10,58 m², stodoly 50,18 m² a půdy 66,77 m². Objekty se nachází v klidné boční ulici s parkováním na vlastním pozemku. Celková výměra pozemku dle katastru nemovitostí je 1596 m², z toho zastavěná plocha s rodinným domem 360 m² (RD 118 m²), zastavěná plocha se stodolou 80 m² a zahrada 1156 m². Všechny nemovité věci tvoří jeden funkční celek, zahrada je vhodná pro relaxaci nebo zemědělské využití. Dům je ve velmi dobrém stavu, ihned obyvatelný, vhodný pro trvalé bydlení, případně jen k rekreačním účelům, a prodává se včetně veškerého movitého vybavení.