Vyhledávání:

Výsledek hledání:

  nalezeno 6 nemovitostí
nemovitost
Areál s domem a pozemky v Dolní Rožínce, okr.Žďár nad Sázavou
Prodej: 9.534.000 Kč; lokalita: Žďár nad Sázavou

Prodej areálu se zahájenou rekonstrukcí v Dolní Rožínce, okr. Žďár nad Sázavou, nyní s mimořádnou slevou 20% z kupní ceny při prodeji do 28.2.2023. Celková plocha pozemků 4206m2, podlahová plocha 780m2. Nemovitosti jsou napojeny na komunikaci a původní inženýrské sítě a jsou umístěny v zeleni v blízkosti centra Dolní Rožínky i rekreačních ploch. Budova tvaru L má původní třípodlažní část s pozdější jednopodlažní přístavbou. V rámci zahájení rekonstrukce byly realizovány nové krytiny střech, výměna oken, odstranění původních podlah, rošty pro sádrokartonové podhledy a další práce. Nyní se celý areál nabízí k prodeji. Jedná se o finančně zajímavou možnost realizace rekonstrukce na provozně-administrativní objekt, budovu s rekreačními byty, případně lze vybudovat klasické bytové jednotky. Rozsah využitelných ploch v jednotlivých podlažích - 1PP - 4 garáže, technické a stravovací zařízení ( 240m2). 1.NP - plocha pro byty, apartmány nebo kanceláře (379m2), 2.NP - plocha pro byty, apartmány, kanceláře (159 m2), dále jsou k dispozici půdní prostory o výměře 329m2. Obec Dolní Rožínka leží v pěkném prostředí Vysočiny, a je oblíbeným místem turistů. Důvodem je především strašidelný zámek Draxmoor a Fotopark Krokodýl, které patří mezi atrakce nedalekého Šiklova mlýna. Okolní lesy navíc skrývají několik lákavých tajemství. Vyhledávaným místem k rekreaci je zatopený lom s čistou vodou u silnice směrem do Zvole. Jižně od obce v lese Jivina objevíte romantickou umělou zříceninu. Pro rodiny s dětmi je přitažlivým cílem Šiklův mlýn, pro milovníky historických památek hrad Pernštejn a zříceniny několika hradů v okolních lesích, například Mitrova či hradu Lísek. Dominantou obce je klasicistní zámek s cibulovou vížkou, v němž sídlí základní škola.
nemovitost
Rodinný dům 5+2 se zahradou v Kuřimi, okr. Brno venkov
Prodej: 11.300.000 Kč; lokalita: Brno-venkov

Prodej polořadového rodinného domu se 2 bytovými jednotkami, zahradou a dílnou. Pozemek má rozlohu celkem 420m2, z toho zahrada má 147 m2. Dům byl postaven kolem roku 1945, v roce 1965 byla dokončena nástavba patra, před třemi lety došlo k výměně střešní krytiny za Tondach. Dispozice: 1.NP - byt 2+1 ( cca 65 m2), 2.NP - byt 3+1 ( cca 65 m2). Půda o rozloze 75m2 je vhodná k vybudování vestavby. Jednotlivé byty mají samostatné měření medií, vlastní plynový kotel ( možnost napojení jednoho kotle na celý dům). V přízemí je dále samostatná veranda 9m2, na kterou navazuje dvůr s posezením a zahrada. Do dvora je průjezd umožňující parkování 2 vozidel na vlastním pozemku. Stavba je částečně podsklepena - sklad 18m2, kotelna 16 m2, všechny rozvody technických sítí jsou modernizovány, samostatně stojící dílna má výměru 27 m2 a je možné ji využít k parkování vozidel. Dům je v dobrém udržovaném stavu. Klidné bydlení v lokalitě s celkovou infrastrukturou a výborným spojením do Brna.
nemovitost
Prodej bytu 3+1 113 m² na ulici Letní v Brně - Židenicích
Prodej: 6.950.000 Kč; lokalita: Brno-město

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt o velikosti 4+KK s balkonem a zimní zahradou, představující polovinu rodinného domu na ulici Letní v Brně - Židenicích. Byt je situován přes celé první patro, čímž je zajištěno soukromí uživatele, byla provedena jeho celková modernizace, při níž došlo k výměně technických sítí, instalaci moderního sanitárního vybavení a nadstandardní kuchyňské linky se zabudovanými spotřebiči, do uliční části byla osazena nová plastová okna, do dvora jsou pak repasovaná zdvojená. Výměry činí: obytná místnost 19,31 m², obytná kuchyně 18,07 m², pokoje do zahrady 14,84 m² a 14,21 m², komora 1,30 m², koupelna 4,18 m², WC 0,91 m², chodba 5,17 m², otevřený balkon 5,43 m², zimní zahrada 5,57 m², sklep 5,53 m² a půdní prostor 18,50 m². Dispozice jednotlivých místností bytu je zřejmá z přiloženého půdorysu. Výhodou oproti bydlení ve velkých obytných celcích je skutečnost, že kromě vlastních nákladů na spotřebu energií nejste zatíženi žádnými dalšími poplatky. Budova má sedlovou střechu s pálenou střešní krytinou, je napojena na všechny technické sítě, nachází se v klidné části města s výbornou dopravní a nákupní obslužností. Vzhledem k tomu, že dům má pouze dva spoluvlastníky, nebyly vymezeny jednotky, ale dohodou majitelů je určen přesný rozsah užívání jeho jednotlivých částí, včetně přilehlé zahrady. Jedná se tudíž o prodej spoluvlastnického podílu se ztíženým financováním kupní ceny úvěrem.
nemovitost
Prodej bytu 1+kk 35 m² na ulici Znojemská, Pohořelice
Prodej: 3.390.000 ; lokalita: Brno-venkov

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt o velikosti 1+KK s balkonem, situovaný ve 2. patře bytového domu v Pohořelicích, na ulici Znojemská. Byt má celkovou výměru 35,33 m², z toho pokoj s kuchyňskou linkou 18,85 m², koupelna s WC 4,05 m², předsíň 4,20 m², balkon 5,20 m² a sklep (komora na patře) 3,30 m², má rekuperační jednotku, pevné i optické internetové připojení, je zařízen dle návrhu architekta a prodává se včetně veškerého vybavení. Orientován je na západ a má krásný výhled. Nově postavená budova s výtahem má nejvyšší energetickou třídu (PENB „A“) a je tudíž energeticky velmi úsporná. Nachází se v klidné části města s výbornou dopravní a nákupní obslužností.
nemovitost
Prodej bytu 3+1 93 m² na ul. Příční v Brně - Zábrdovice
Prodej: 7.290.000 ; lokalita: Brno-město

Prodej bytu v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 v Brně, ul. Příční. Byt je v 4. patře (5. NP) cihlového domu s výtahem. Výměra 93m² - 1. pokoj 21,30 m², 2. pokoj 20,10 m², 3. pokoj 16,5 m², kuchyně 11,2 m², předsíň 11,50 m², komora 5,8 m², koupelna 5,0 m², WC 0,8 m² a spíže 0,8 m². Pokoje i komora mají samostatné vstupy z předsíně. Byt má dále 2 balkony o celkové výměře 6,0 m² a sklep o výměře 2,0 m², standardní vybavení. Budova je po celkové revitalizaci, energetická náročnost budovy je "C", nachází se v centru města s atriovým přístupem z ulice Příční, a možností přístupu z ulice Příkop. Uvolnění bytu možné po dohodě.
nemovitost
Prodej id. 1/2 rodinného domu 247m², pozemek 358m² 8
Prodej: 6.950.000 Kč; lokalita: Brno-město

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji id. 1/2 RD, sestávající ze 3 bytů, přičemž k užívání je byt o velikosti 4+KK s balkonem a zimní zahradou, na ulici Letní v Brně - Židenicích. Byt je situován přes celé první patro, byla provedena jeho celková modernizace, při níž došlo k výměně technických sítí, instalaci moderního sanitárního vybavení a nadstandardní kuchyňské linky se zabudovanými spotřebiči. Do uliční části byla osazena nová plastová okna, do dvora jsou pak repasovaná zdvojená. Dispozice jednotlivých místností bytu je zřejmá z přiloženého půdorysu. Výhodou oproti bydlení ve velkých obytných celcích je skutečnost, že kromě vlastních nákladů na spotřebu energií nejste zatíženi žádnými dalšími poplatky. Budova má sedlovou střechu s pálenou střešní krytinou, je napojena na všechny technické sítě, nachází se v klidné části města s výbornou dopravní a nákupní obslužností. Vzhledem k tomu, že dům má pouze dva spoluvlastníky, nebyly vymezeny jednotky, ale dohodou majitelů je určen přesný rozsah užívání jeho jednotlivých částí, včetně přilehlé zahrady. Jedná se tudíž o prodej spoluvlastnického podílu se ztíženým financováním kupní ceny úvěrem.