Vyhledávání:

Výsledek hledání:

  nalezeno 7 nemovitostí
nemovitost
Pronájem kanceláře Brno, Židenice, ul. Porhajmova
Pronájem: 3.500 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Jihomoravský kraj

Pronájem nebytového prostoru o výměře 8m2 v Brně, Židenicích, ul. Porhajmova. Prostor se nachází v přízemí nově zrekonstruovaného malého třípodlažního bytového domu. Dům je situovaný v klidném místě 5 min autem od centra města, výborné spojení i MHD - zastávka tramvaje Táborská je vzdálena cca 50m. Místnost je vybavena osvětlovacím tělesem, závěsy a el. přímotopem. Přilehlý dvůr a upravená relaxační zahrada je plně k dispozici ke společnému užívání obyvatel domu. Parkování je možné na ul. Porhajmova. Nájem, je 3.500,- Kč/měsíc + zálohy na energie 1.900,-/1 měsíc. V ceně nájmu je internetové připojení, osvětlení společných prostor, úklid dvora a společných prostor.
nemovitost
Pronájem bytu 1+kk 23 m² v Brně, Lesná, Halasovo nám.
Pronájem: 9.500 Kč; lokalita: Brno-město

Pronájem kompletně zařízeného bytu o velikosti 1+KK v Brně, Lesná, Halasovo nám. Byt je v 6. poschodí panelového domu s 2 výtahy. Výměra 23m2. Vhodné pro 1 osobu, nekuřák, bez zvířat. Průkaz energetické náročnosti budovy - C. Byt je k dispozici od 1.12.2023, prohlídky po domluvě.
nemovitost
Pronájem bytu 3+1 86 m² na ul. bratří Křičků, Brno - Řečkovice
Pronájem: 18.900 Kč/měsíc; lokalita: Brno-město

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 3 + 1, který se nachází v 1. patře cihlového domu na ul. bří. Křičků v Brně, Řečkovicích. Celková výměra bytu je 82 m² + 4 m² balkon. Byt je z větší části vybaven nábytkem a spotřebiči (viz foto), po dohodě s majitelkou je možné cokoliv odstranit. V bytě je samostatné plynové vytápění + ohřev teplé vody, pokoje mají samostatné vstupy a umožňují bydlení pro více osob (např. studentů). Klidná lokalita v severozápadní části města. Nastěhování možné ihned.
nemovitost
Pronájem bytu o velikosti 3+KK s balkonem v Brně, Řečkovicích, ul. K Západi
Pronájem: 17.900 Kč/měsíc; lokalita: Brno-město

Byt je ve 1. poschodí , výměra 75m² - pokoj s KK 27m², pokoj 20m², pokoj se zimní zahradou 13m², předsíň 7m², koupelna s vanou a WC 4,1m², balkon 4m². Byt je nezařízen, pouze kuchyňská linka a sanitární vybavení koupelny a WC. Internet zaveden - O2. K nájmu se hradí záloha na elektřinu, vodu a vytápění ve výši 5000,- Kč. Byt není vhodný pro děti a majitele domácích zvířat. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Byt je ihned volný, prohlídky kdykoliv po domluvě.
nemovitost
Pronájem bytu o velikosti 2+1 v Brně, Řečkovicích, ul. K Západi
Pronájem: 15.900 Kč/měsíc; lokalita: Brno-město

Byt je ve 1. NP , výměra 60m² - pokoj 18m², pokoj se zimní zahradou 18m², kuchyně se zimní zahradou 12m², předsíň 8m², koupelna 3m² WC 1m². Byt je částečně zařízen, s kuchyňskou linkou a spotřebiči. Sanitární vybavení koupelny a WC. Internet zaveden - O2. K nájmu se hradí záloha na elektřinu, vodu a vytápění ve výši 4500,- Kč. Byt není vhodný pro děti a majitele domácích zvířat. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Byt je ihned volný, prohlídky kdykoliv po domluvě.
nemovitost
Pronájem bytu 1+1 43 m² Stará osada, Brno - Židenice
Pronájem: 10.000 Kč; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 1+1 s lodžií v Brně, Židenicích, Stará osada. Výměra bytu 43m2 ( pokoj 18,4 m2, kuchyň 10 m2, koupelna 2,5m2, předsíň 7,8 m2, lodžie 3,1 m2. Byt je v 10. poschodí panelového domu s 2 výtahy. Vybavení - nová kuchyňská linka , pračka, vestavěné skříně v předsíni. Byt je po rekonstrukci, slunný s pěkným výhledem. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. K nastěhování od 1.3.2024, prohlídky možné již nyní po domluvě. Byt je vhodný pro 2 osoby - nekuřáky, bez dětí a zvířat. K nájmu se hradí zálohy na energie 5.000,- Kč.
nemovitost
Pronájem bytu 1+kk 32 m² ul. Rooseveltova, Brno
Pronájem: 10.750 Kč; lokalita: Brno-město

Pronájem pěkného prostorného bytu o velikosti 1+KK v Brně střed, ul. Rooseveltova. Byt je ve 2. poschodí cihlového domu bez výtahu. Celková výměra bytu 32 m2. Vybavení - kuchyňská linka, vestavěná postel. Samostatné elektrické topení. Byt je volný od 1.3.2024, prohlídky po domluvě. K nájmu 10.750,- Kč se hradí 600,-Kč/ osobu - vodné, úklid a osvětlení společných prostor + elektřina dle spotřeby (cca 2.500,- Kč) a internet. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB uvádíme třídu G. Výborná poloha v centru města ( naproti Janáčkova divadla). Byt není vhodný pro kuřáky a majitele domácích zvířat.