Realitní agentura REALCENTRUM Brno

Vyhledávání:

Realitní agentura REALCENTRUM je zárukou serióznosti a kvality:

 • 25 let komplexních služeb
 • profesionální poradenství v oblasti nemovitostí podložené dlouholetou praxí
 • špičková poloha naší realitní agentury v centru města Brna
 • bezplatná prezentace Vaší nabídky na internetu, v realitních časopisech a v našich reklamních vitrinách v centru Brna
 • vypracování znaleckých posudků a energetických štítků
 • pojištění nemovitostí
 • financování nákupu nemovitosti (hypoteky, stav. spoření, leasing apod.)
 • zajištění oprav a rekonstrukcí vč. návrhu architekta
 • kompletní právní servis
 • zastupování klientů na katastrálních úřadech, bytových družstvech apod.
 • vypracování daňových přiznání (daň z převodu nemovitosti, daň z nemovitosti)


 

Vybíráme z naší nabídky:

nemovitost
Byt 1+KK s balkonem a gar. stáním v Brně, Žebětíně, Lišejníková
Pronájem: 9.900 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 1+KK s balkonem, šatnou a garážovým stáním v Brně Žebětíně, ul. Lišejníková. Byt je ve 4. poschodí nového cihlového domu s výtahem. Výměra 32m2 ( obývací pokoj s KK 18m2, předsíň 2,6m2, koupelna s WC 4,1m2, šatna 2,4m2, balkon 4,5m2). Byt je kompletně zařízen a vybaven včetně ledničky a pračky. PENB (energetická náročnost domu) -tř. B. Topení centrální. K nájmu se hradí zálohy na energie 2.500,- Kč. Byt je ihned k dispozici. Pěkné klidné bydlení s dobrou dostupností do centra města.
nemovitost
Byt 2+1 v Brně, Komíně, ul. Lísky
Pronájem: 11 Kč/měsíc; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 2+1 se šatnou a komorou v Brně, Komíně, ul. Lísky. Byt je v přízemí RD se samostatným vstupem a možností využít k posezení zahrádku. Výměra 70m2. Vstupní předsíň s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj se sedací soupravou a válendou, vybavená kuchyň s pračkou, další pokoj s dvoulůžkem, psacím stolem a policemi, koupelna se sprchovým koutem. Byt je volný od 20.1.2020, prohlídky možné již nyní. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Klidné bydlení s dobrou dostupností do centra. Vhodné i pro studenty, pracující páry, nekuřáky. Není vhodné pro rodiny s dětmi a chovatele domácích zvířat. Nájem 11.000,- Kč je včetně energií.
nemovitost
Byt 3+1s balkonem v Brně, Lesné, ul. Nejedlého
Prodej: 3.450.000 Kč; lokalita: Brno-město

Prodej bytu v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 s balkonem, v Brně-Lesné, ul. Nejedlého. Byt je ve 2. poschodí panelového domu( celkem 4 poschodí). Výměra - 62m2 - pokoje 19m2, 14m2, 10m2, kuchyň 10m2, předsíň 5m2, koupelna 2m2, WC 1m2, balkon 2m2, sklep 1m2. Jeden pokoj je průchozí, dva pokoje samostatné. Byt je v původním ale udržovaném stavu. Ihned volný. PENB G.
nemovitost
Byt 2+KK s terasou v Brně, Židenicích, Porhajmova
Pronájem: 15.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 2+KK v Brně, Židenicích, ul. Porhajmova. Byt má výměru 43m2 a je situovaný ve 3.NP malého bytového domu nedaleko centra Brna a hlavního nádraží. Celý objekt je po generální opravě se zachováním původních charakterových rysů a doplněním moderního vnitřního vybavení. V bytě je nová kuchyňská linka o délce 4m vybavena zcela novými spotřebiči - varnou deskou s odsáváním, troubou, velkou lednicí, myčkou nádobí a sorterem na třídění odpadu. V koupelně s vanou je umístěna automatická pračka. Podlahy ze zátěžového materiálu Tarkett jsou lemovány lištami z olejovaného dubu, koupelna opatřena protiskluzovou dlažbou a nastavitelným podlahovým vytápěním a topným žebříkem. Byt je vybaven závěsy a osvětlovacími tělesy dle návrhu architekta. K využití je relaxační zahrada o výměře 120m2. V ceně nájmu je internetové připojení, úklid dvora a společných prostor a osvětlení společných prostor. Klidné bydlení s výbornou dostupností do centra. Prostory nejsou vhodné pro kuřáky a chovatele zvířat.
nemovitost
Byt 1+1 v Brně, Židenicích, ul. Porhajmova
Pronájem: 12.500 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 1+1 v Brně, Židenicích, ul. Porhajmova. Výměra 35m2 ( pokoj 20m2, kuchyň 11m2, koupelna s WC 4m2). Byt je v 1.NP malého bytového domu s dvorkem 30m2 a zahradou 120m2. Dům je situovaný v klidném místě nedaleko centra Brna a hlavního nádraží. Byt je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči, osvětlovacími tělesy dle návrhu architekta. Rovněž celý dům je po kompletní rekonstrukci se zachováním původních charakterových rysů a doplněním moderního vnitřního vybavení. Relaxační zahrada je plně k dispozici ke společnému užívání. Klidné bydlení na úrovni s výbornou dostupností do centra. Prostory nejsou vhodné pro kuřáky a chovatele zvířat. Byt je ihned k dispozici, prohlídky kdykoliv po domluvě.