Realitní agentura REALCENTRUM Brno

Vyhledávání:

Realitní agentura REALCENTRUM je zárukou serióznosti a kvality:

 • 25 let komplexních služeb
 • profesionální poradenství v oblasti nemovitostí podložené dlouholetou praxí
 • špičková poloha naší realitní agentury v centru města Brna
 • bezplatná prezentace Vaší nabídky na internetu, v realitních časopisech a v našich reklamních vitrinách v centru Brna
 • vypracování znaleckých posudků a energetických štítků
 • pojištění nemovitostí
 • financování nákupu nemovitosti (hypoteky, stav. spoření, leasing apod.)
 • zajištění oprav a rekonstrukcí vč. návrhu architekta
 • kompletní právní servis
 • zastupování klientů na katastrálních úřadech, bytových družstvech apod.
 • vypracování daňových přiznání (daň z převodu nemovitosti, daň z nemovitosti)


 

Vybíráme z naší nabídky:

nemovitost
Kancelář 8m2 s WIFI, v Brně, Porhajmova
Pronájem: 3.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem nově vybudované kanceláře se samostatným vstupem ze schodiště v menším bytové domě v Brně, Židenicích, ul. Porhajmova. Výměra 8m2, kancelář je v 2.NP. Vytápění kanceláře novým přímotopným tělesem s možností nastavení dle potřeby. Podlahy z materiálu TARKETT Style Elle, osvětlovací těleso dle návrhu architekta, zastínění oken závěsy. Uživatel kanceláře má v ceně nájmu k dispozici temperované WC s umyvadlem, zrcadlem a teplou vodou se samostatným vstupem v 1.NP. Součástí ceny nájmu je internetové připojení, úklid a osvětlení společných prostor, provoz a temperování WC ke kancelářím, s úklidem 1x za 14 dní. Možnost využívání relaxační zahrady o výměře 120m2. Prostory nejsou vhodné pro kuřáky a majitele zvířat. Kancelář je ihned k dispozici. Parkování přímo na ulice Porhajmova. Dobrá poloha v blízkosti centra města, zastávka tramvaje ve vzdálenosti 40m od domu. K nájmu se hradí energie 700,- Kč
nemovitost
Byt 2+KK se zahradou v Brně, Židenicích, Porhajmova ul
Pronájem: 13.500 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem nového prostorného, částečně zařízeného bytu o velikosti 2+KK v Brně, Židenicích, Porhajmova ul. Byt je situovaný v 2.NP malého třípodlažního bytového domu s dvorkem 30m2 a relaxační zahradou 120m2. Výměra bytu je 42m2 ( pokoj 21,3m2, jídelna s kuchyňskou linkou 12m2 , koupelna s WC 4m2, chodba 5,6m2).Nová kuchyňská linka o délce 4m je vybavena zcela novými spotřebiči - varnou deskou s odsáváním, troubou, lednicí, myčkou nádobí a automatickou pračkou. Součástí vybavení je i sorter na třídění odpadu, zastínění oken (plisé, žaluzie nebo závěsy), plynový úsporný kotel De Dietrich, otopná designová hladká tělesa. V koupelně je protiskluzová dlažba, podlahové vytápění a topný žebřík. V bytě je přírodní zátěžová podlaha TARGET style Elle. Každá místnost je vybavena designovými osvětlovacími tělesy.K bytu patří sklepní koje. Možnost využívat dvorek a relaxační zahradu. Součástí ceny nájmu je internetové připojení, osvětlení společných prostor, úklid dvora a údržba zahrady. Dům i byt je po celkové generální rekonstrukci dle citlivého návrhu architektů se zachováním původních charakterových rysů. Prostory nejsou vhodné pro kuřáky a chovatele zvířat. Parkování je možné přímo v ulici Porhajmova. Klidné bydlení v blízkosti centra města, zastávka tramvaje je vzdálena 40m. Byt je ihned k dispozici. K nájmu se hradí energie 2000,- Kč.
nemovitost
Byt 3+KK s balkonem a zahradou v Brně, Porhajmova
Pronájem: 17.500 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem nového prostorného částečně zařízeného bytu o velikosti 3+kk s balkonem, zahradou a WIFI připojením v ceně. Byt je ve 2.NP malého třípodlažního bytového domu v Brně, na ul. Porhajmova. Výměra 63m2 ( pokoje 21,5m2, 20m2, jídelna s kuchyňskou linkou 12m2, koupelna 3,1 m2, WC 1m2, chodba 6,9m2. Dům i byt je po generální opravě dle citlivého návrhu architektů se zachováním původních charakterových rysů s doplněním moderního vnitřního vybavení, které tvoří kuchyňská linka v délce 4m se spotřebiči - varná deska s odsáváním, automatická pračka, myčka, lednička, sorter na třídění odpadu. Součástí vybavení je zastínění oken ( žaluzie, plisé nebo závěsy) a designová osvětlovací tělesa. Topení samostatné plynové - úsporný kondenzační kotel De Dietrich. Přírodní zátěžová podlaha TARGET style Elle, v koupelně dlažba s podlahovým vytápěním.V ceně nájmu je i osvětlení a úklid společných prostor. Byt je ihned k dispozici. Prostory nejsou vhodné pro kuřáky a majitele domácích zvířat. Možnost užívat relaxační zahradu. Parkování je možné přímo na ul. Porhajmova. Zastávka tramvaje je ve vzdálenosti 40m. Klidné bydlení v blízkosti centra města. K nájmu se hradí energie 2.500 - 3.000,- Kč (dle počtu osob). K bytu je možno pronajmout místnost o velikosti 8m2, která může sloužit jako kancelář apod.
nemovitost
Rodinný dům 5+KK s garáží, Moravská Nová Ves, okr. Břeclav
Prodej: 3.800.000 Kč; lokalita: Břeclav

Prodej rodinného domu o velikosti 5+kk s garáží, 2 koupelnami a 2x WC v Moravské Nové Vsi, okr. Břeclav. Výměra 399 m2, užitná plocha 190m2. Jedná se přízemní nepodsklepený samostatně stojící RD se sedlovou střechou bez vestavby podkroví. Dispozice: vstupní předsíň, koupelna , WC, 2 dětské pokoje, obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, ložnice, koupelna s rohovou vanou, 2 umyvadly, masážním sprch. koutem a WC, pracovna, šatna a vstup do obytné zahrady. Podlahy laminátové plovoucí, keramická dlažba, topení - ústřední(plynový kotel) a krbová kamna v obývací místnosti s jídelnou. Venkovní dveře a okna Euro, vrata do garáže na elektropohon a dálkové ovládání.Kuchyňská linka se spotřebiči - varná deska s plynovými hořáky, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, myčka, digestoř. Dům je postaven na rovinatém terénu a napojen na el. energii, veřejný vodovod, kanalizaci a plynovod. Byl postaven v r.2011. Dům není zcela dokončený, fasáda nemá provedenou finální probarvenou vrstvu. Domem není možné ručit, nelze čerpat hypotéku. Moravská Nová Ves je jednou z největších obcí Moravského Slovácka, nachází se v rovině mezi městy Břeclaví a Hodonínem. V obci je velmi dobrá občanská vybavenost - obchod, služby, zdravotnická zařízení, škola a školské zařízení, pošta, bankovní služby, sportovní areál , víceúčelové hřiště. V okolí lesy, cyklostezky a vinařské cyklostezky, jezero o rozloze 120 ha s možností rybaření. V obci se každoročně pořádají vinařské akce, plesy apod.
nemovitost
Byt 3+KK s terasou v Brně, Štěpánská ul.
Prodej: 6.490.000 Kč; lokalita: Brno-město

Prodej nadstandardně zrekonstruovaného bytu o velikosti 3+KK s terasou a šatnou v Brně, ul. Štěpánská. Celková výměra 115m2 + terasa a velký sklep ( předsíň 12,9m2, šatna 4,3m2, ložnice 28m2, obývací pokoj 27m2, jídelna s kuchyní 28,5m2, koupelna 12,3m2, WC 1,2m2, terasa 10m2). Byt je ve 3. poschodí cihlového domu. Samostatné plynové topení, koupelna s masážní vanou a televizí, vestavěné skříně, kuchyňská linka. Další vybavení může zůstat - dle dohody. Vzhledem k tomu že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Výborná poloha u centra města, prohlídky kdykoliv po domluvě