Vyhledávání:

Výsledek hledání:

  nalezeno 13 nemovitostí
nemovitost
Areál s domem a pozemky v Dolní Rožínce, okr.Žďár nad Sázavou
Prodej: 9.534.000 Kč; lokalita: Žďár nad Sázavou

Prodej areálu se zahájenou rekonstrukcí v Dolní Rožínce, okr. Žďár nad Sázavou, nyní s mimořádnou slevou 20% z kupní ceny při prodeji do 28.2.2023. Celková plocha pozemků 4206m2, podlahová plocha 780m2. Nemovitosti jsou napojeny na komunikaci a původní inženýrské sítě a jsou umístěny v zeleni v blízkosti centra Dolní Rožínky i rekreačních ploch. Budova tvaru L má původní třípodlažní část s pozdější jednopodlažní přístavbou. V rámci zahájení rekonstrukce byly realizovány nové krytiny střech, výměna oken, odstranění původních podlah, rošty pro sádrokartonové podhledy a další práce. Nyní se celý areál nabízí k prodeji. Jedná se o finančně zajímavou možnost realizace rekonstrukce na provozně-administrativní objekt, budovu s rekreačními byty, případně lze vybudovat klasické bytové jednotky. Rozsah využitelných ploch v jednotlivých podlažích - 1PP - 4 garáže, technické a stravovací zařízení ( 240m2). 1.NP - plocha pro byty, apartmány nebo kanceláře (379m2), 2.NP - plocha pro byty, apartmány, kanceláře (159 m2), dále jsou k dispozici půdní prostory o výměře 329m2. Obec Dolní Rožínka leží v pěkném prostředí Vysočiny, a je oblíbeným místem turistů. Důvodem je především strašidelný zámek Draxmoor a Fotopark Krokodýl, které patří mezi atrakce nedalekého Šiklova mlýna. Okolní lesy navíc skrývají několik lákavých tajemství. Vyhledávaným místem k rekreaci je zatopený lom s čistou vodou u silnice směrem do Zvole. Jižně od obce v lese Jivina objevíte romantickou umělou zříceninu. Pro rodiny s dětmi je přitažlivým cílem Šiklův mlýn, pro milovníky historických památek hrad Pernštejn a zříceniny několika hradů v okolních lesích, například Mitrova či hradu Lísek. Dominantou obce je klasicistní zámek s cibulovou vížkou, v němž sídlí základní škola.
nemovitost
Rodinný dům 5+2 se zahradou v Kuřimi, okr. Brno venkov
Prodej: 11.300.000 Kč; lokalita: Brno-venkov

Prodej polořadového rodinného domu se 2 bytovými jednotkami, zahradou a dílnou. Pozemek má rozlohu celkem 420m2, z toho zahrada má 147 m2. Dům byl postaven kolem roku 1945, v roce 1965 byla dokončena nástavba patra, před třemi lety došlo k výměně střešní krytiny za Tondach. Dispozice: 1.NP - byt 2+1 ( cca 65 m2), 2.NP - byt 3+1 ( cca 65 m2). Půda o rozloze 75m2 je vhodná k vybudování vestavby. Jednotlivé byty mají samostatné měření medií, vlastní plynový kotel ( možnost napojení jednoho kotle na celý dům). V přízemí je dále samostatná veranda 9m2, na kterou navazuje dvůr s posezením a zahrada. Do dvora je průjezd umožňující parkování 2 vozidel na vlastním pozemku. Stavba je částečně podsklepena - sklad 18m2, kotelna 16 m2, všechny rozvody technických sítí jsou modernizovány, samostatně stojící dílna má výměru 27 m2 a je možné ji využít k parkování vozidel. Dům je v dobrém udržovaném stavu. Klidné bydlení v lokalitě s celkovou infrastrukturou a výborným spojením do Brna.
nemovitost
Pronájem kanceláře Brno, Židenice, ul. Porhajmova
Pronájem: 3.500 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Jihomoravský kraj

Pronájem nebytového prostoru o výměře 8m2 v Brně, Židenicích, ul. Porhajmova. Prostor se nachází v přízemí nově zrekonstruovaného malého třípodlažního bytového domu. Dům je situovaný v klidném místě 5 min autem od centra města, výborné spojení i MHD - zastávka tramvaje Táborská je vzdálena cca 50m. Místnost je vybavena osvětlovacím tělesem, závěsy a el. přímotopem. Přilehlý dvůr a upravená relaxační zahrada je plně k dispozici ke společnému užívání obyvatel domu. Parkování je možné na ul. Porhajmova. Nájem, je 3.500,- Kč/měsíc + zálohy na energie 1.900,-/1 měsíc. V ceně nájmu je internetové připojení, osvětlení společných prostor, úklid dvora a společných prostor.
nemovitost
Prodej bytu 3+1 113 m² na ulici Letní v Brně - Židenicích
Prodej: 6.950.000 Kč; lokalita: Brno-město

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt o velikosti 4+KK s balkonem a zimní zahradou, představující polovinu rodinného domu na ulici Letní v Brně - Židenicích. Byt je situován přes celé první patro, čímž je zajištěno soukromí uživatele, byla provedena jeho celková modernizace, při níž došlo k výměně technických sítí, instalaci moderního sanitárního vybavení a nadstandardní kuchyňské linky se zabudovanými spotřebiči, do uliční části byla osazena nová plastová okna, do dvora jsou pak repasovaná zdvojená. Výměry činí: obytná místnost 19,31 m², obytná kuchyně 18,07 m², pokoje do zahrady 14,84 m² a 14,21 m², komora 1,30 m², koupelna 4,18 m², WC 0,91 m², chodba 5,17 m², otevřený balkon 5,43 m², zimní zahrada 5,57 m², sklep 5,53 m² a půdní prostor 18,50 m². Dispozice jednotlivých místností bytu je zřejmá z přiloženého půdorysu. Výhodou oproti bydlení ve velkých obytných celcích je skutečnost, že kromě vlastních nákladů na spotřebu energií nejste zatíženi žádnými dalšími poplatky. Budova má sedlovou střechu s pálenou střešní krytinou, je napojena na všechny technické sítě, nachází se v klidné části města s výbornou dopravní a nákupní obslužností. Vzhledem k tomu, že dům má pouze dva spoluvlastníky, nebyly vymezeny jednotky, ale dohodou majitelů je určen přesný rozsah užívání jeho jednotlivých částí, včetně přilehlé zahrady. Jedná se tudíž o prodej spoluvlastnického podílu se ztíženým financováním kupní ceny úvěrem.
nemovitost
Prodej bytu 1+kk 35 m² na ulici Znojemská, Pohořelice
Prodej: 3.390.000 ; lokalita: Brno-venkov

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt o velikosti 1+KK s balkonem, situovaný ve 2. patře bytového domu v Pohořelicích, na ulici Znojemská. Byt má celkovou výměru 35,33 m², z toho pokoj s kuchyňskou linkou 18,85 m², koupelna s WC 4,05 m², předsíň 4,20 m², balkon 5,20 m² a sklep (komora na patře) 3,30 m², má rekuperační jednotku, pevné i optické internetové připojení, je zařízen dle návrhu architekta a prodává se včetně veškerého vybavení. Orientován je na západ a má krásný výhled. Nově postavená budova s výtahem má nejvyšší energetickou třídu (PENB „A“) a je tudíž energeticky velmi úsporná. Nachází se v klidné části města s výbornou dopravní a nákupní obslužností.
nemovitost
Pronájem bytu 1+kk 23 m² v Brně, Lesná, Halasovo nám.
Pronájem: 9.500 Kč; lokalita: Brno-město

Pronájem kompletně zařízeného bytu o velikosti 1+KK v Brně, Lesná, Halasovo nám. Byt je v 6. poschodí panelového domu s 2 výtahy. Výměra 23m2. Vhodné pro 1 osobu, nekuřák, bez zvířat. Průkaz energetické náročnosti budovy - C. Byt je k dispozici od 1.12.2023, prohlídky po domluvě.
nemovitost
Pronájem bytu 3+1 86 m² na ul. bratří Křičků, Brno - Řečkovice
Pronájem: 18.900 Kč/měsíc; lokalita: Brno-město

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 3 + 1, který se nachází v 1. patře cihlového domu na ul. bří. Křičků v Brně, Řečkovicích. Celková výměra bytu je 82 m² + 4 m² balkon. Byt je z větší části vybaven nábytkem a spotřebiči (viz foto), po dohodě s majitelkou je možné cokoliv odstranit. V bytě je samostatné plynové vytápění + ohřev teplé vody, pokoje mají samostatné vstupy a umožňují bydlení pro více osob (např. studentů). Klidná lokalita v severozápadní části města. Nastěhování možné ihned.
nemovitost
Prodej bytu 3+1 93 m² na ul. Příční v Brně - Zábrdovice
Prodej: 7.290.000 ; lokalita: Brno-město

Prodej bytu v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 v Brně, ul. Příční. Byt je v 4. patře (5. NP) cihlového domu s výtahem. Výměra 93m² - 1. pokoj 21,30 m², 2. pokoj 20,10 m², 3. pokoj 16,5 m², kuchyně 11,2 m², předsíň 11,50 m², komora 5,8 m², koupelna 5,0 m², WC 0,8 m² a spíže 0,8 m². Pokoje i komora mají samostatné vstupy z předsíně. Byt má dále 2 balkony o celkové výměře 6,0 m² a sklep o výměře 2,0 m², standardní vybavení. Budova je po celkové revitalizaci, energetická náročnost budovy je "C", nachází se v centru města s atriovým přístupem z ulice Příční, a možností přístupu z ulice Příkop. Uvolnění bytu možné po dohodě.
nemovitost
Pronájem bytu o velikosti 3+KK s balkonem v Brně, Řečkovicích, ul. K Západi
Pronájem: 17.900 Kč/měsíc; lokalita: Brno-město

Byt je ve 1. poschodí , výměra 75m² - pokoj s KK 27m², pokoj 20m², pokoj se zimní zahradou 13m², předsíň 7m², koupelna s vanou a WC 4,1m², balkon 4m². Byt je nezařízen, pouze kuchyňská linka a sanitární vybavení koupelny a WC. Internet zaveden - O2. K nájmu se hradí záloha na elektřinu, vodu a vytápění ve výši 5000,- Kč. Byt není vhodný pro děti a majitele domácích zvířat. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Byt je ihned volný, prohlídky kdykoliv po domluvě.
nemovitost
Pronájem bytu o velikosti 2+1 v Brně, Řečkovicích, ul. K Západi
Pronájem: 15.900 Kč/měsíc; lokalita: Brno-město

Byt je ve 1. NP , výměra 60m² - pokoj 18m², pokoj se zimní zahradou 18m², kuchyně se zimní zahradou 12m², předsíň 8m², koupelna 3m² WC 1m². Byt je částečně zařízen, s kuchyňskou linkou a spotřebiči. Sanitární vybavení koupelny a WC. Internet zaveden - O2. K nájmu se hradí záloha na elektřinu, vodu a vytápění ve výši 4500,- Kč. Byt není vhodný pro děti a majitele domácích zvířat. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Byt je ihned volný, prohlídky kdykoliv po domluvě.
nemovitost
Prodej id. 1/2 rodinného domu 247m², pozemek 358m² 8
Prodej: 6.950.000 Kč; lokalita: Brno-město

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji id. 1/2 RD, sestávající ze 3 bytů, přičemž k užívání je byt o velikosti 4+KK s balkonem a zimní zahradou, na ulici Letní v Brně - Židenicích. Byt je situován přes celé první patro, byla provedena jeho celková modernizace, při níž došlo k výměně technických sítí, instalaci moderního sanitárního vybavení a nadstandardní kuchyňské linky se zabudovanými spotřebiči. Do uliční části byla osazena nová plastová okna, do dvora jsou pak repasovaná zdvojená. Dispozice jednotlivých místností bytu je zřejmá z přiloženého půdorysu. Výhodou oproti bydlení ve velkých obytných celcích je skutečnost, že kromě vlastních nákladů na spotřebu energií nejste zatíženi žádnými dalšími poplatky. Budova má sedlovou střechu s pálenou střešní krytinou, je napojena na všechny technické sítě, nachází se v klidné části města s výbornou dopravní a nákupní obslužností. Vzhledem k tomu, že dům má pouze dva spoluvlastníky, nebyly vymezeny jednotky, ale dohodou majitelů je určen přesný rozsah užívání jeho jednotlivých částí, včetně přilehlé zahrady. Jedná se tudíž o prodej spoluvlastnického podílu se ztíženým financováním kupní ceny úvěrem.
nemovitost
Pronájem bytu 1+1 43 m² Stará osada, Brno - Židenice
Pronájem: 10.000 Kč; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 1+1 s lodžií v Brně, Židenicích, Stará osada. Výměra bytu 43m2 ( pokoj 18,4 m2, kuchyň 10 m2, koupelna 2,5m2, předsíň 7,8 m2, lodžie 3,1 m2. Byt je v 10. poschodí panelového domu s 2 výtahy. Vybavení - nová kuchyňská linka , pračka, vestavěné skříně v předsíni. Byt je po rekonstrukci, slunný s pěkným výhledem. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. K nastěhování od 1.3.2024, prohlídky možné již nyní po domluvě. Byt je vhodný pro 2 osoby - nekuřáky, bez dětí a zvířat. K nájmu se hradí zálohy na energie 5.000,- Kč.
nemovitost
Pronájem bytu 1+kk 32 m² ul. Rooseveltova, Brno
Pronájem: 10.750 Kč; lokalita: Brno-město

Pronájem pěkného prostorného bytu o velikosti 1+KK v Brně střed, ul. Rooseveltova. Byt je ve 2. poschodí cihlového domu bez výtahu. Celková výměra bytu 32 m2. Vybavení - kuchyňská linka, vestavěná postel. Samostatné elektrické topení. Byt je volný od 1.3.2024, prohlídky po domluvě. K nájmu 10.750,- Kč se hradí 600,-Kč/ osobu - vodné, úklid a osvětlení společných prostor + elektřina dle spotřeby (cca 2.500,- Kč) a internet. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB uvádíme třídu G. Výborná poloha v centru města ( naproti Janáčkova divadla). Byt není vhodný pro kuřáky a majitele domácích zvířat.
Chcete-li prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, můžete nás kontatkovat
i přes tento formulář.

Váš telefon nebo e-mail:

Vaše sdělení:


 
REALCENTRUM Brno
Masarykova 2
602 00, Brno

Otevřeno:
Dle telefonické domluvy

+420 542 210 151
+420 603 145 686
+420 604 269 186
Podrobné kontaktní informace »