Vyhledávání:

Výsledek hledání:

  nalezeno 14 nemovitostí
nemovitost
Výrobní areál s objektem bydlení ve Svitávce, okr. Blansko
Prodej: 19.900.000 Kč; lokalita: Blansko

Prodej výrobně skladového areálu s objektem bydlení v obci Svitávka, okr. Blansko. Předmětné nemovitosti se nachází na jihovýchodním okraji zastavěného území obce Svitávka při páteřní komunikaci, která spojuje obec s Boskovicemi a Letovicemi. Na pozemku lemujícím komunikaci stojí rodinný dům s průjezdem, má zastavěnou plochu 284 m2, je rozdělen na dvě části a podsklepen. Podzemní podlaží je přístupné z dvorní části a slouží ke skladovacím účelům a jako technické zázemí. V pravé části domu je 5 obytných místnosti s kuchyňským koutem, sociální zařízení, chodba a venkovní terasa - vše po modernizaci. V levé části domu pak původní 2 obytné místnosti, kuchyň a sociální zařízení. Budovu je možné využívat případně i jako ubytovnu. Dále se v areálu nachází následující provozní budovy: lisovna s podlahovou plochou 135 m2 - zděná přízemní stavba s pultovou střechou, stará zděná dílna s pultovou střechou – výměra 225 m2, svařovna -lisovna - výměra 277 m2, budova sociálního zázemí pro zaměstnance se šatnami a sociálním zázemím – výměra 114 m2, lakovna o výměře 93 m2, hala s volným manipulační prostorem – výměra 117 m2, skladový objekt o výměře 27 m2, patrový zděný objekt se 4 garážemi (resp. dvě dvougaráže) – výměra 132 m2, v patře jsou 3 samostatné kanceláře, kuchyňka a WC – výměra 103 m2. Jedná se o funkčně propojený komplex komerčních, standardně vybavených objektů s venkovními a parkovacími plochami, napojený na všechny technické sítě, který byl dříve užíván pro kovovýrobu. Vjezd umožňuje i kamionovou přepravu. Pozemek o výměře celkem 4993 m2 je oplocen, včetně ovocného sadu a okrasných trvalých porostů. Vše v dobrém stavu s rozmanitou škálou využití.
nemovitost
Kancelář v Brně, Židenicích, ul. Porhajmova
Pronájem: 3.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem nebytového prostoru o výměře 8m2 v Brně, Židenicích, ul. Porhajmova. Prostor se nachází v přízemí nově zrekonstruovaného malého třípodlažního bytového domu. Dům je situovaný v klidném místě 5 min autem od centra města, výborné spojení i MHD - zastávka tramvaje Táborská je vzdálena cca 50m. Prostory jsou vhodné jako kancelář, sklad apod. Místnost je vybavena osvětlovacím tělesem, závěsy a el. přímotopem. Přilehlý dvůr a upravená relaxační zahrada je plně k dispozici ke společnému užívání obyvatel domu. Parkování je možné na ul. Porhajmova, případně je možné si pronajmout garáž přímo v 1NP objektu. Nájem, je 3.000,- Kč/měsíc + zálohy na energie 1.000,- - 1.500,- Kč (dle druhu podnikání)/ měsíc. V ceně nájmu je internetové připojení, osvětlení společných prostor, úklid dvora a společných prostor.
nemovitost
Rodinný dům 5+1 v Hustopečích, okr. Břeclav
Pronájem: 16.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Bruntál

Pronájem rodinného domu o velikosti 5+1 s garáží, dílnou a zahradou na ul. Školní v Hustopečích, okr. Břeclav. Dispozice : 1.NP - hala s chodbou, 26m2, pokoj se vstupem na zahradu 24m2, pokoj 10m2, prádelna 5m2, WC. Ve 2.NP se nachází pokoj s balkonem 19m2, pokoj 16m2, pokoj 12m2, kuchyň 14m2, koupelna 3m2, WC 1m2, předsíň 4m2. V zahradě je garáž s dílnou + 4 parkovací místa. Dům je vybaven původním nábytkem, pračka, myčka, lednička 2x TV. Vytápění centrální plynové - kombinovaný kotel. Vzhledem k tomu že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Dům je volný, prohlídky po domluvě
nemovitost
Areál s domem a pozemky v Dolní Rožínce, okr.Žďár nad Sázavou
Prodej: 9.907.000 Kč; lokalita: Žďár nad Sázavou

Prodej areálu se zahájenou rekonstrukcí v Dolní Rožínce, okr. Žďár nad Sázavou. Celková plocha pozemků 4206m2, podlahová plocha 780m2. Nemovitosti jsou napojeny na komunikaci a původní inženýrské sítě a jsou umístěny v zeleni v blízkosti centra Dolní Rožínky i rekreačních ploch. Budova tvaru L má původní třípodlažní část s pozdější jednopodlažní přístavbou. V rámci zahájení rekonstrukce byly realizovány nové krytiny střech, výměna oken, odstranění původních podlah, rošty pro sádrokartonové podhledy a další práce. Nyní se celý areál nabízí k prodeji. Jedná se o finančně zajímavou možnost realizace rekonstrukce na provozně-administrativní objekt, budovu s rekreačními byty, případně lze vybudovat klasické bytové jednotky. Rozsah využitelných ploch v jednotlivých podlažích - 1PP - 4 garáže, technické a stravovací zařízení ( 240m2). 1.NP - plocha pro byty, apartmány nebo kanceláře (379m2), 2.NP - plocha pro byty, apartmány, kanceláře (159 m2), dále jsou k dispozici půdní prostory o výměře 329m2. Obec Dolní Rožínka leží v pěkném prostředí Vysočiny, a je oblíbeným místem turistů. Důvodem je především strašidelný zámek Draxmoor a Fotopark Krokodýl, které patří mezi atrakce nedalekého Šiklova mlýna. Okolní lesy navíc skrývají několik lákavých tajemství. Vyhledávaným místem k rekreaci je zatopený lom s čistou vodou u silnice směrem do Zvole. Jižně od obce v lese Jivina objevíte romantickou umělou zříceninu. Pro rodiny s dětmi je přitažlivým cílem Šiklův mlýn, pro milovníky historických památek hrad Pernštejn a zříceniny několika hradů v okolních lesích, například Mitrova či hradu Lísek. Dominantou obce je klasicistní zámek s cibulovou vížkou, v němž sídlí základní škola.
nemovitost
Rodinný dům 3+1 s garáží a zahradou, Uherčice u Hustopečí
Prodej: 3.600.000 Kč; lokalita: Jihomoravský kraj

Prodej rodinného domu o velikosti 3+1 s garáží, zahradou a vinným sklípkem v Uherčicích u Hustopečí. Výměra 562m2. Jedná se o řadový nepodsklepený dům o zastavěné ploše cca 120m2. Dispozice - přízemí RD - 3 pokoje, kuchyň, koupelna, komora, přístavby, garáž, v zahradě vinný sklep. Dům je napojen na všechny dostupné technické sítě, topení ústřední plynové. Stavba má sedlovou střech s pálenou krytinou. Byla provedena částečná výměna oken, zateplení fasády domu z ulice, osazena nová garážová vrata . Navazující pozemek zahrady tvoří s obytnou částí jeden funkční celek. Přístup do zahrady přes dům nebo přes garáž. Součástí zahrady je několik trvalých a okrasných porostů. Uherčice jsou vinařskou obcí, která se nachází v severní části Dyjsko-svrateckého úvalu převážně na levém břehu řeky Svratky, 6 km severozápadně od města Hustopeče, v nadmořské výšce 180 - 200 m n. m. Obcí prochází Velkopavlovická vinařská stezka. Občanské vybavení - mateřská škola, základní škola, lékař, obchody, restaurace. Dobré spojení do Hustopečí a Brna.
nemovitost
Byt 3+1 s terasou v Brně, Staré Brno, Zahradnická ul.
Prodej: 8.900.000 Kč; lokalita: Brno-město

Prodej cihlového bytu o velikosti 3+1 s jídelnou a krytou terasou v Brně, Staré Brno, Zahradnická ul. Byt je v 1. poschodí klidného bytového domu po revitalizaci. Celková výměra 108m2 ( pokoje 25,22 m2, 21.28m2, 17,30m2, chodba 8,43m2, koupelna 4,07m2, WC 1,25m2, kuchyň 9,90m2, jídelna 15,39m2, komora 4,51m2, terasa 12,22 m2, sklep 6m2). Topení samostatné plynové - nové rozvody vody a odpadů. Byt má elektronické zabezpečení a kabelové připojení na internet. Zánovní kuchyňská linka je včetně spotřebičů ( el. trouba, myčka, plynový sporák, vestavěné jídelní skříně. V obývacím pokoji jsou původní funkční historická kachlová kamna. Dále jsou součástí bytu vestavěné skříně v pokoji, koupelně a šatní a botníková stěna v předsíni. Byt je orientován částečně do ulice a klidného vnitrobloku s výhledem na nově rekonstruovaný park s dětským hřištěm a výběhem pro psy. Možnost využívání společného dvora s klidným posezením a přímým vstupem do parku. Celý dům je po rekonstrukci v r. 2006, obvodové stěny zatepleny 10cm izolací, nová fasáda, nová střecha. Okna do ulice jsou dřevěná, do vnitrobloku plastová. Možnost parkování před domem. Klidné bydlení s výbornou dostupností do centra.
nemovitost
Byt 1+KK s lodžií v Brně, Novém Lískovci, ul. Oblá
Pronájem: 8.500 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Blansko

Pronájem bytu o velikosti 1+KK s lodžií v Brně, Novém Lískovci, ul. Oblá. Výměra 32m2, byt je v 1. poschodí panelového domu s výtahem. Kompletně zařízeno - pračka, lednička, kuchyňská linka, barový pult se židlemi, pokojová stěna, postel a další. Výborná poloha u nákupního centra, možnost parkování . Vzhledem k tomu že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Byt bude volný od 1.6.2022, prohlídky možné již nyní po domluvě. Klidné bydlení v blízkosti zastávky MHD s dobrým spojením do centra města.
nemovitost
Byt 1+KK s balkonem v Pohořelicích, ul. Znojemská
Pronájem: 7.500 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-venkov

Pronájem bytu o velikosti 1+KK s balkonem v Pohořelicích, na ul. Znojemská. Byt je ve 2. poschodí cihlového domu s výtahem. Výměra 27m2. Byt je kompletně zařízen a vybaven. Uvolnění po dohodě ihned. Pěkné klidné bydlení s dobrým spojením do Brna. Byt není vhodný pro kuřáky a majitele domácích zvířat.
nemovitost
Rodinný dům 5+2 se zahradou v Kuřimi, okr. Brno venkov
Prodej: 12.300.000 Kč; lokalita: Brno-venkov

Prodej polořadového rodinného domu se 2 bytovými jednotkami, zahradou a dílnou. Pozemek má rozlohu celkem 420m2, z toho zahrada má 147 m2. Dům byl postaven kolem roku 1945, v roce 1965 byla dokončena nástavba patra, před třemi lety došlo k výměně střešní krytiny za Tondach. Dispozice: 1.NP - byt 2+1 ( cca 65 m2), 2.NP - byt 3+1 ( cca 65 m2). Půda o rozloze 75m2 je vhodná k vybudování vestavby. Jednotlivé byty mají samostatné měření medií, vlastní plynový kotel ( možnost napojení jednoho kotle na celý dům). V přízemí je dále samostatná veranda 9m2, na kterou navazuje dvůr s posezením a zahrada. Do dvora je průjezd umožňující parkování 2 vozidel na vlastním pozemku. Stavba je částečně podsklepena - sklad 18m2, kotelna 16 m2, všechny rozvody technických sítí jsou modernizovány, samostatně stojící dílna má výměru 27 m2 a je možné ji využít k parkování vozidel. Dům je v dobrém udržovaném stavu. Klidné bydlení v lokalitě s celkovou infrastrukturou a výborným spojením do Brna.
nemovitost
Rodinný dům 3+1 s terasou v Brně, Žebětíně, ul. Kohoutovická
Prodej: 9.800.000 Kč; lokalita: Brno-město

Prodej rodinného domu 3+1 s terasou, zimní zahradou a dvorkem s parkovacím místem Brně, Žebětíně, ul. Kohoutovická. Zastavěná plocha a nádvoří 197m2, předzahrádka 64m2. Dům je částečně podsklepen a je napojen na všechny dostupné technické sítě - obecní vodovod, kanalizace, plyn a zdroj elektrické energie. 1 PP - dílna 8m2 a 2 malé skladové prostory ( cca 4m2). 1 NP - vstupní předsíň 3,10m2, předsíň 12,50m2, šatna 4,40m2, komora 4,50m2, pokoj 9,70m2, obývací pokoj 29,70m2, kuchyně s jídelnou 13,40m2, koupelna 6,40m2, samostatné WC 1,90m2. Schodišťový prostor vedoucí z kuchyně do poschodí má výměru 3,70m2. Ve 2.NP je pokoj o výměře 8m2, samostatné WC s umyvadlem, komora 2,90m2, dále zimní zahrada 5m2 a prostorná terasa 25m2. Součástí 2 NP je půda o celkové výměře 53m2 s možností vybudování vestavby. Dům je v dobrém stavu, postupně byl opravován a modernizován. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Žebětín je městská část Brna na jeho západním okraji. Ze všech stran jej obklopují lesy. Jeho přímou součástí jsou i Žebětínský potok a rybník. Je zde dobře fungující infrastruktura, perfektně vybudovaná občanská vybavenost a pestré možnosti k trávení volného času . Služby i obchody jsou dostupné MHD, výborné spojení do centra Brna .
nemovitost
Byt 1+KK v Brně, Líšni, ul. Kubíkova
Pronájem: 9.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 1+KK v Brně, Líšni, ul. Kubíkova. Byt je ve 2. poschodí panelového domu. Výměra 33 m2. Byt v dobrém stavu , provedena rekonstrukce - nový sprchový kout, WC, umývadlo, nová kuchyňská linka. Byt je nezařízen a volný bude od 1.7. Prohlídky možné po dohodě kdykoliv. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Byt není vhodný pro kuřáky a majitele domácích zvířat. Pěkné a klidné bydlení s dobrou dostupností do centra.
nemovitost
Rodinný dům 8+2 s garáží a zahradou v Brně,Žebětíně, ul. Drdy
Prodej: 18.500.000 Kč; lokalita: Brno-město

Prodej dvougeneračního řadového rodinného v Brně, Žebětíne, ul. Drdy. Zastavěná plocha a nádvoří má výměru 387 m2, navazující udržovaná zahrada pak 396 m2, tj. celkem 783 m2. Dispozice domu je v současné době následující: v 1.PP jsou s výjimkou průjezdu sklepní prostory o výměře 77 m2, v 1.NP se nachází byt o velikosti 3+1 a výměře 69 m2, jakož i průjezd do dvora s možností parkování větších vozidel o rozloze 25 m2, ve 2.NP a 3.NP pak zajímavě řešený mezonetový byt o velikosti 5+1 s lodžií a zimní zahradou s podlahovou plochou 177 m2. Dům je z roku 1963 se nachází v klidné ulici městské části Brno – Žebětín. Budova se dvěma byty prošla v průběhu let stavebními úpravami, při kterých byla v roce 1993 uskutečněna půdní vestavba a propojena s bytem ve 2.NP. Dům má předzahrádku s možností parkování vozidla před vjezdem, uliční fronta měří 13,7 m2 a hloubka 11 m2, je napojen na všechny dostupné technické sítě, včetně možnosti užívání vody z vlastní kopané studny. Byty mají samostatné okruhy médií, vytápění je plynové přes radiátory, ve 2.NP v v kombinaci s podlahovým topením, ohřev vody plynovým kotlem kombi nebo přes bojler. PENB G, obytná plocha 203 m2, užitná plocha 364 m2, podlahová plocha 375 m2. Žebětín je městská část Brna na jeho západním okraji. Ze všech stran jej obklopují lesy. Jeho přímou součástí jsou i Žebětínský potok a rybník. Je zde dobře fungující infrastruktura, perfektně vybudovaná občanská vybavenost a pestré možnosti k trávení volného času . Služby i obchody jsou dostupné MHD, výborné spojení do centra Brna .
nemovitost
Byt 3+KK s terasou v Brně, Bohuslava Martinů
Pronájem: 21.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 3+KK s terasou a lodžií v Brně, Masarykově čtvrti, ul. Bohuslava Martinů. Výměra 71,2m2 + 15,2 lodžie ) pokoje 19,4m2, 15,9m2, kuchyně 14,6m2, předsíň 10,6m2, koupelna 4,6m2 WC 1,2m, lodžie 4,7m2, terasa 10,5m2, sklep 4,9m2). Byt je kompletně zařízen a vybaven. Samostatné plynové ústřední topení, internet v domě. Byt je ve 3. poschodí cihlového domu s výtahem, pěkný výhled . Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB uvádíme třídu G. Byt bude volný od 1.7., prohlídky možné po dohodě již nyní. Klidné bydlení s dobrou dostupností do centra.
nemovitost
Byt 1+1 v Brně, Staré Brno, Zahradnická
Prodej: 3.980.000 Kč; lokalita: Brno-město

Prodej bytu v osobním vlastnictví v Brně, Staré Brno, Zahradnická ul. Byt je v přízemí klidného bytového domu po revitalizaci. Celková výměra 34m2 (pokoj 18,50m2, kuchyň 6,53m2, WC 0,96m2, koupelna 4,46m2, chodba 3,71m2). Topení samostatné plynové - nové rozvody vody a odpadů. Zánovní kuchyňská linka, nová koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, samostatné WC. Byt je orientován do klidného vnitrobloku s výhledem na nově rekonstruovaný park s dětským hřištěm a výběhem pro psy. Možnost využívání společného dvora s klidným posezením a přímým vstupem do parku. Celý dům je po rekonstrukci v r. 2006, obvodové stěny zatepleny 10cm izolací, nová fasáda, nová střecha. Okna do ulice jsou dřevěná, do vnitrobloku plastová. Možnost parkování před domem. Klidné bydlení s výbornou dostupností do centra.
Chcete-li prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, můžete nás kontatkovat
i přes tento formulář.

Váš telefon nebo e-mail:

Vaše sdělení:


 
REALCENTRUM Brno
Masarykova 2
602 00, Brno

Otevřeno:
Dle telefonické domluvy

+420 542 210 151
+420 603 145 686
+420 604 269 186
Podrobné kontaktní informace »