Vyhledávání:

Výsledek hledání:

  nalezeno 16 nemovitostí
nemovitost
Rodinný dům ve Valaškých Kloboukách, okr. Zlín
Prodej: 6.200.000 Kč; lokalita: Zlín

Prodej zrekonstruovaného rodinného domu, aktuálně provozovaného jako penzion. Objekt se nachází v krásném a klidném prostředí Bílých Karpat, v obci Lipina. V domě je 12 pokojů, jejichž součástí je 7 koupelen s vlastním WC, 3 kuchyně, sauna. Dům je ze severní strany zateplený; otop zajišťuje tepelné čerpadlo, voda je z vodovodního řádu a lze využít i dvou studní s pitnou vodou. Prostory nabízí široké využití, jak pro bydlení pro početnou rodinu, dvougenerační bydlení, osobní rekreaci, provozování penzionu, či jako firemní zařízení. Případně lze rozdělit na tři bytové jednotky. K domu patří zahrada, garáž a parkovací stání. Nutno vidět.
nemovitost
Obchodní prostory v Brně, Bubeníčkova ul.
Pronájem: 9.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem obchodních prostor v Brně, ul. Bubeníčkova. Výměry: prodejna 17m2, předsíň 3,4m2, zázemí s dřezem 5,4 m2, WC s umývadlem 2,5m2, společné prostory 10,6m2. Vybavení - kuchyňská linka, lednička, mikrovlnka. Vchod z ulice. Možno využít jako obchodní prostory, kancelář apod. Volné ihned. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Prostory mají výhodnou polohu, výloha se vstupem z ulice. Prohlídky kdykoliv po domluvě.
nemovitost
Kancelářské prostory v Brně, ul. Křížová
Pronájem: 39.230 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem pěkných kancelářských prostor v Brně, Staré Brno, ul. Křížová. Celková výměra 235m2, možno využít 2 vstupní dveře. K dispozici 8 místností, kuchyň, koupelna, 2x WC. Prostory jsou volné od 1.5.2019, prohlídky možné již nyní po domluvě. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme tř. G. Výborná poloha v blízkosti centra, zastávka MHD před domem.
nemovitost
Byt 3+KK s terasou v Brně, Štěpánská ul.
Prodej: 6.490.000 Kč; lokalita: Brno-město

Prodej nadstandardně zrekonstruovaného bytu o velikosti 3+KK s terasou a šatnou v Brně, ul. Štěpánská. Celková výměra 115m2 + terasa a velký sklep ( předsíň 12,9m2, šatna 4,3m2, ložnice 28m2, obývací pokoj 27m2, jídelna s kuchyní 28,5m2, koupelna 12,3m2, WC 1,2m2, terasa 10m2). Byt je ve 3. poschodí cihlového domu. Samostatné plynové topení, koupelna s masážní vanou a televizí, vestavěné skříně, kuchyňská linka. Další vybavení může zůstat - dle dohody. Vzhledem k tomu že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Výborná poloha u centra města, prohlídky kdykoliv po domluvě
nemovitost
Rekreační RD 1+1 v Petrovicích, okr. Znojmo
Prodej: 250.000 Kč; lokalita: Znojmo

Prodej menšího domku o velikosti 1+1 v Petrovicích, okr. Znojmo. Výměra pozemku 116 m2. Domek je určen k rekonstrukci. Všechny inž. sítě, topení - plynové WAW. Na dvorku je přístavek sloužící jako kůlna a dřevník. K využití zahrada cca 200m2. Obec je cca 5 km od Moravského Krumlova. Pěkné prostředí, vhodné i k rekreaci.
nemovitost
Rodinný dům 5+KK s garáží, Moravská Nová Ves, okr. Břeclav
Prodej: 3.800.000 Kč; lokalita: Břeclav

Prodej rodinného domu o velikosti 5+kk s garáží, 2 koupelnami a 2x WC v Moravské Nové Vsi, okr. Břeclav. Výměra 399 m2, užitná plocha 190m2. Jedná se přízemní nepodsklepený samostatně stojící RD se sedlovou střechou bez vestavby podkroví. Dispozice: vstupní předsíň, koupelna , WC, 2 dětské pokoje, obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, ložnice, koupelna s rohovou vanou, 2 umyvadly, masážním sprch. koutem a WC, pracovna, šatna a vstup do obytné zahrady. Podlahy laminátové plovoucí, keramická dlažba, topení - ústřední(plynový kotel) a krbová kamna v obývací místnosti s jídelnou. Venkovní dveře a okna Euro, vrata do garáže na elektropohon a dálkové ovládání.Kuchyňská linka se spotřebiči - varná deska s plynovými hořáky, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, myčka, digestoř. Dům je postaven na rovinatém terénu a napojen na el. energii, veřejný vodovod, kanalizaci a plynovod. Byl postaven v r.2011. Dům není zcela dokončený, fasáda nemá provedenou finální probarvenou vrstvu. Domem není možné ručit, nelze čerpat hypotéku. Moravská Nová Ves je jednou z největších obcí Moravského Slovácka, nachází se v rovině mezi městy Břeclaví a Hodonínem. V obci je velmi dobrá občanská vybavenost - obchod, služby, zdravotnická zařízení, škola a školské zařízení, pošta, bankovní služby, sportovní areál , víceúčelové hřiště. V okolí lesy, cyklostezky a vinařské cyklostezky, jezero o rozloze 120 ha s možností rybaření. V obci se každoročně pořádají vinařské akce, plesy apod.
nemovitost
Byt 3+KK s balkonem a zahradou v Brně, Porhajmova
Pronájem: 17.500 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem nového prostorného částečně zařízeného bytu o velikosti 3+kk s balkonem, zahradou a WIFI připojením v ceně. Byt je ve 2.NP malého třípodlažního bytového domu v Brně, na ul. Porhajmova. Výměra 63m2 ( pokoje 21,5m2, 20m2, jídelna s kuchyňskou linkou 12m2, koupelna 3,1 m2, WC 1m2, chodba 6,9m2. Dům i byt je po generální opravě dle citlivého návrhu architektů se zachováním původních charakterových rysů s doplněním moderního vnitřního vybavení, které tvoří kuchyňská linka v délce 4m se spotřebiči - varná deska s odsáváním, automatická pračka, myčka, lednička, sorter na třídění odpadu. Součástí vybavení je zastínění oken ( žaluzie, plisé nebo závěsy) a designová osvětlovací tělesa. Topení samostatné plynové - úsporný kondenzační kotel De Dietrich. Přírodní zátěžová podlaha TARGET style Elle, v koupelně dlažba s podlahovým vytápěním.V ceně nájmu je i osvětlení a úklid společných prostor. Byt je ihned k dispozici. Prostory nejsou vhodné pro kuřáky a majitele domácích zvířat. Možnost užívat relaxační zahradu. Parkování je možné přímo na ul. Porhajmova. Zastávka tramvaje je ve vzdálenosti 40m. Klidné bydlení v blízkosti centra města. K nájmu se hradí energie 2.500 - 3.000,- Kč (dle počtu osob). K bytu je možno pronajmout místnost o velikosti 8m2, která může sloužit jako kancelář apod.
nemovitost
Byt 2+KK se zahradou v Brně, Židenicích, Porhajmova ul
Pronájem: 13.500 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem nového prostorného, částečně zařízeného bytu o velikosti 2+KK v Brně, Židenicích, Porhajmova ul. Byt je situovaný v 2.NP malého třípodlažního bytového domu s dvorkem 30m2 a relaxační zahradou 120m2. Výměra bytu je 42m2 ( pokoj 21,3m2, jídelna s kuchyňskou linkou 12m2 , koupelna s WC 4m2, chodba 5,6m2).Nová kuchyňská linka o délce 4m je vybavena zcela novými spotřebiči - varnou deskou s odsáváním, troubou, lednicí, myčkou nádobí a automatickou pračkou. Součástí vybavení je i sorter na třídění odpadu, zastínění oken (plisé, žaluzie nebo závěsy), plynový úsporný kotel De Dietrich, otopná designová hladká tělesa. V koupelně je protiskluzová dlažba, podlahové vytápění a topný žebřík. V bytě je přírodní zátěžová podlaha TARGET style Elle. Každá místnost je vybavena designovými osvětlovacími tělesy.K bytu patří sklepní koje. Možnost využívat dvorek a relaxační zahradu. Součástí ceny nájmu je internetové připojení, osvětlení společných prostor, úklid dvora a údržba zahrady. Dům i byt je po celkové generální rekonstrukci dle citlivého návrhu architektů se zachováním původních charakterových rysů. Prostory nejsou vhodné pro kuřáky a chovatele zvířat. Parkování je možné přímo v ulici Porhajmova. Klidné bydlení v blízkosti centra města, zastávka tramvaje je vzdálena 40m. Byt je ihned k dispozici. K nájmu se hradí energie 2000,- Kč.
nemovitost
Kancelář 8m2 s WIFI, v Brně, Porhajmova
Pronájem: 3.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem nově vybudované kanceláře se samostatným vstupem ze schodiště v menším bytové domě v Brně, Židenicích, ul. Porhajmova. Výměra 8m2, kancelář je v 2.NP. Vytápění kanceláře novým přímotopným tělesem s možností nastavení dle potřeby. Podlahy z materiálu TARKETT Style Elle, osvětlovací těleso dle návrhu architekta, zastínění oken závěsy. Uživatel kanceláře má v ceně nájmu k dispozici temperované WC s umyvadlem, zrcadlem a teplou vodou se samostatným vstupem v 1.NP. Součástí ceny nájmu je internetové připojení, úklid a osvětlení společných prostor, provoz a temperování WC ke kancelářím, s úklidem 1x za 14 dní. Možnost využívání relaxační zahrady o výměře 120m2. Prostory nejsou vhodné pro kuřáky a majitele zvířat. Kancelář je ihned k dispozici. Parkování přímo na ulice Porhajmova. Dobrá poloha v blízkosti centra města, zastávka tramvaje ve vzdálenosti 40m od domu. K nájmu se hradí energie 700,- Kč
nemovitost
RD 3+1 s garáží a zahradou v Rohozné, okr. Svitavy
Prodej: 850.000 Kč; lokalita: Pardubický kraj

Prodej RD o velikosti 3+1 se zahradou, garáží a kolnou v obci Rohozná, okr. Svitavy. Zast. plocha 80 m2, zahrada 500m2. Dispozice: 1PP - kotelna na TP, místnost s plynovým kotlem, sklípek na ovoce a zeleninu. 1NP - obývací pokoj 16m2, pokoj 12m2, kuchyň 16m2, chodba, koupelna s vanou, WC. 3.NP - pokoj 16m2, půdní prostor vhodný k vybudování vestavby. Dům je v dobrém technickém stavu. Topení ústřední plynové ( možno i na TP). K domu náleží zděná garáž a zděná kolna na nářadí (dílna). Dům je ve střední části obce Rohozná. V obci je obchod, pošta, zdravotní středisko, 2 prodejny potravin, hospoda, společenský dům, školka. V okolí lesy, hrad Svojanov, lyžařský vlek Hamry. Vhodné na trvalé bydlení i rekreaci
nemovitost
Garážové stání v Brně, Masarykově čtvrti, ul. Boh.Martinů
Pronájem: 1.500 Kč/měsíc; lokalita: Brno-město

Pronájem uzamykatelného garážového stání v Brně, Masarykově čtvrti, ul. Bohuslava Martinů. Výměra 12m2. Garáž je přízemní řadová. Volné ihned. Elektřina zavedena.
nemovitost
Byt OV 3+1 s lodžií v Brně, Veletržní ul.
Prodej: 4.200.000 Kč; lokalita: Brno-město

Prodej bytu v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 s lodžií, v Brně, Staré Brno, Veletržní ul. Byt je ve 3.NP panelového domu s výtahem. Celková plocha 69,5m2.Pokoje se samostatnými vstupy 12,8m2,10,9m2, 18,1m2, komora 2,9m2, kuchyň 6,8m2, předsíň 9,1m2,koupelna 3,4m2 lodžie 3m2).Byt je v původním udržovaném stavu. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Dům je po celkové revitalizaci - plastová okna, zateplená fasáda, nový výtah, dveře, zvonky atd.)Výborná poloha s dobrou dostupností do centra. Vhodné i na investici k pronájmu.
nemovitost
Byt OV 3+1 s lodžií v Brně, Novém Lískovci, Oblá
Prodej: 3.730.000 Kč; lokalita: Brno-město

Prodej bytu v osobním vlastnictví o velikost 3+1 s lodžií v Brně, Novém Lískovci, ul. Oblá. Výměra 77 m2 + lodžie 4,5m2 ( pokoj 20,2m2, pokoj 12,2m2, pokoj 12,2m2, předsíň 13,1m2, kuchyň 12,1m2, koupelna 3,1m2, WC 1,1m2). Pokoje mají samostatné vstupy, orientace V,Z. Byt je v 5. poschodí řadového kolncového panelového domu s pěkným výhledem. Dům je po revitalizaci - zateplená fasáda, plast. okna, nový výtah. V bytě provedena rekonstrukce v r.2013 ( nová kuchyňská linka, plovoucí podlahy, zděné jádro, dlažba v koupelně a WC, bezpečnostní vstupní dveře). Klidné bydlení s dobrou dostupností do centra města. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Prohlídky možné kdykoliv po domluvě.
nemovitost
Rodinný dům 7+KK se zahradou v Brně, Starém Lískovci, ul. Malešovská
Prodej: 10.600.000 Kč; lokalita: Brno-město

Prodej rodinného domu o velikosti 7+KK v Brně, Starém Lískovci, ul. Malešovská. Jedná se o prostorný dům se zahradou v řadové zástavbě. Přízemí - garáž 19m2 se sklípkem (2m2), komora 4m2, hala 13m2, pokoj 25m2, šatna 4m2, koupelna s WC 8m2, komora 2m2, zádveří 8m2 a východ do zahrady, zahrada 122m2, ve které je bazen s pískovou filtrací a chlorovou dezinfekcí. Dále v 1.poschodí je obývací pokoj 38m2 s lodžií 8m2, pokoj s KK 26m2 s výstupem na balkon 9m2, tech. místnost 6m2, WC 1m2 a schodiště s chodbou. Ve 2. poschodí jsou pokoje 24m2, 13m2, 17m2 a 10m2, koupelna s WC 5m2, balkon 3m2 a schodiště s chodbou. 2. poschodí je možno využívat jako samostatný byt 3+1. V domě je 3x WC, 3x koupelna Dům je ve výborném stavu po modernizaci v r. 2008, zateplen, elektřina v mědi, plynový kotel ÚT, ohřev vody přes bojler alarm. Klidné bydlení ve slepé ulici mimo hlavní komunikaci.
nemovitost
Byt 1+KK v Brně, Líšni, Popelákova ul.
Pronájem: 6.500 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 1+KK v Brně, Líšni, ul. Popelákova. Byt je ve 2. poschodí panelového domu. Vybavení - kuchyňská linka, vařič, mikrovlnná trouba, lednička, pračka, vestavěná skříň, sedací souprava. Výměra 35m2. Byt je ihned volný. PENB - třída C. Klidné bydlení s dobrým spojením do centra.
nemovitost
Byt 1+KK v Brně, Kounicova ul
Pronájem: 7.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 1+KK v Brně, ul. Kounicova. Byt má výměru 30 m2 a je ve 3. poschodí cihlového domu s výtahem. Vybavení - kuchyňská linka, trouba s vařičem, koupelna s vanou a WC. K nájmu se hradí služby a spotřebované energie. PENB - třída třídu G. Byt je volný od 1.11.2019
Chcete-li prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, můžete nás kontatkovat
i přes tento formulář.

Váš telefon nebo e-mail:

Vaše sdělení:


 
REALCENTRUM Brno
Masarykova 2
602 00, Brno

Otevřeno:
Dle telefonické domluvy

+420 542 210 151
+420 603 145 686
+420 604 269 186
Podrobné kontaktní informace »