Vyhledávání:

Výsledek hledání:

  nalezeno 8 nemovitostí
nemovitost
Obchodní prostory v Brně, Bubeníčkova ul.
Pronájem: 9.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem obchodních prostor v Brně, ul. Bubeníčkova. Výměry: prodejna 17m2, předsíň 3,4m2, zázemí s dřezem 5,4 m2, WC s umývadlem 2,5m2, společné prostory 10,6m2. Vybavení - kuchyňská linka, lednička, mikrovlnka. Vchod z ulice. Možno využít jako obchodní prostory, kancelář apod. Volné ihned. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Prostory mají výhodnou polohu, výloha se vstupem z ulice. Prohlídky kdykoliv po domluvě.
nemovitost
Kancelářské prostory v Brně, ul. Křížová
Pronájem: 39.230 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem pěkných kancelářských prostor v Brně, Staré Brno, ul. Křížová. Celková výměra 235m2, možno využít 2 vstupní dveře. K dispozici 8 místností, kuchyň, koupelna, 2x WC. Prostory jsou volné od 1.5.2019, prohlídky možné již nyní po domluvě. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme tř. G. Výborná poloha v blízkosti centra, zastávka MHD před domem.
nemovitost
Byt 3+KK s balkonem a zahradou v Brně, Porhajmova
Pronájem: 17.500 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem nového prostorného částečně zařízeného bytu o velikosti 3+kk s balkonem, zahradou a WIFI připojením v ceně. Byt je ve 2.NP malého třípodlažního bytového domu v Brně, na ul. Porhajmova. Výměra 63m2 ( pokoje 21,5m2, 20m2, jídelna s kuchyňskou linkou 12m2, koupelna 3,1 m2, WC 1m2, chodba 6,9m2. Dům i byt je po generální opravě dle citlivého návrhu architektů se zachováním původních charakterových rysů s doplněním moderního vnitřního vybavení, které tvoří kuchyňská linka v délce 4m se spotřebiči - varná deska s odsáváním, automatická pračka, myčka, lednička, sorter na třídění odpadu. Součástí vybavení je zastínění oken ( žaluzie, plisé nebo závěsy) a designová osvětlovací tělesa. Topení samostatné plynové - úsporný kondenzační kotel De Dietrich. Přírodní zátěžová podlaha TARGET style Elle, v koupelně dlažba s podlahovým vytápěním.V ceně nájmu je i osvětlení a úklid společných prostor. Byt je ihned k dispozici. Prostory nejsou vhodné pro kuřáky a majitele domácích zvířat. Možnost užívat relaxační zahradu. Parkování je možné přímo na ul. Porhajmova. Zastávka tramvaje je ve vzdálenosti 40m. Klidné bydlení v blízkosti centra města. K nájmu se hradí energie 2.500 - 3.000,- Kč (dle počtu osob). K bytu je možno pronajmout místnost o velikosti 8m2, která může sloužit jako kancelář apod.
nemovitost
Byt 2+KK se zahradou v Brně, Židenicích, Porhajmova ul
Pronájem: 13.500 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem nového prostorného, částečně zařízeného bytu o velikosti 2+KK v Brně, Židenicích, Porhajmova ul. Byt je situovaný v 2.NP malého třípodlažního bytového domu s dvorkem 30m2 a relaxační zahradou 120m2. Výměra bytu je 42m2 ( pokoj 21,3m2, jídelna s kuchyňskou linkou 12m2 , koupelna s WC 4m2, chodba 5,6m2).Nová kuchyňská linka o délce 4m je vybavena zcela novými spotřebiči - varnou deskou s odsáváním, troubou, lednicí, myčkou nádobí a automatickou pračkou. Součástí vybavení je i sorter na třídění odpadu, zastínění oken (plisé, žaluzie nebo závěsy), plynový úsporný kotel De Dietrich, otopná designová hladká tělesa. V koupelně je protiskluzová dlažba, podlahové vytápění a topný žebřík. V bytě je přírodní zátěžová podlaha TARGET style Elle. Každá místnost je vybavena designovými osvětlovacími tělesy.K bytu patří sklepní koje. Možnost využívat dvorek a relaxační zahradu. Součástí ceny nájmu je internetové připojení, osvětlení společných prostor, úklid dvora a údržba zahrady. Dům i byt je po celkové generální rekonstrukci dle citlivého návrhu architektů se zachováním původních charakterových rysů. Prostory nejsou vhodné pro kuřáky a chovatele zvířat. Parkování je možné přímo v ulici Porhajmova. Klidné bydlení v blízkosti centra města, zastávka tramvaje je vzdálena 40m. Byt je ihned k dispozici. K nájmu se hradí energie 2000,- Kč.
nemovitost
Kancelář 8m2 s WIFI, v Brně, Porhajmova
Pronájem: 3.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem nově vybudované kanceláře se samostatným vstupem ze schodiště v menším bytové domě v Brně, Židenicích, ul. Porhajmova. Výměra 8m2, kancelář je v 2.NP. Vytápění kanceláře novým přímotopným tělesem s možností nastavení dle potřeby. Podlahy z materiálu TARKETT Style Elle, osvětlovací těleso dle návrhu architekta, zastínění oken závěsy. Uživatel kanceláře má v ceně nájmu k dispozici temperované WC s umyvadlem, zrcadlem a teplou vodou se samostatným vstupem v 1.NP. Součástí ceny nájmu je internetové připojení, úklid a osvětlení společných prostor, provoz a temperování WC ke kancelářím, s úklidem 1x za 14 dní. Možnost využívání relaxační zahrady o výměře 120m2. Prostory nejsou vhodné pro kuřáky a majitele zvířat. Kancelář je ihned k dispozici. Parkování přímo na ulice Porhajmova. Dobrá poloha v blízkosti centra města, zastávka tramvaje ve vzdálenosti 40m od domu. K nájmu se hradí energie 700,- Kč
nemovitost
Garážové stání v Brně, Masarykově čtvrti, ul. Boh.Martinů
Pronájem: 1.500 Kč/měsíc; lokalita: Brno-město

Pronájem uzamykatelného garážového stání v Brně, Masarykově čtvrti, ul. Bohuslava Martinů. Výměra 12m2. Garáž je přízemní řadová. Volné ihned. Elektřina zavedena.
nemovitost
Byt 1+KK v Brně, Líšni, Popelákova ul.
Pronájem: 6.500 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 1+KK v Brně, Líšni, ul. Popelákova. Byt je ve 2. poschodí panelového domu. Vybavení - kuchyňská linka, vařič, mikrovlnná trouba, lednička, pračka, vestavěná skříň, sedací souprava. Výměra 35m2. Byt je ihned volný. PENB - třída C. Klidné bydlení s dobrým spojením do centra.
nemovitost
Byt 1+KK v Brně, Kounicova ul
Pronájem: 7.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 1+KK v Brně, ul. Kounicova. Byt má výměru 30 m2 a je ve 3. poschodí cihlového domu s výtahem. Vybavení - kuchyňská linka, trouba s vařičem, koupelna s vanou a WC. K nájmu se hradí služby a spotřebované energie. PENB - třída třídu G. Byt je volný od 1.11.2019
Chcete-li prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, můžete nás kontatkovat
i přes tento formulář.

Váš telefon nebo e-mail:

Vaše sdělení:


 
REALCENTRUM Brno
Masarykova 2
602 00, Brno

Otevřeno:
Dle telefonické domluvy

+420 542 210 151
+420 603 145 686
+420 604 269 186
Podrobné kontaktní informace »