Vyhledávání:

Výsledek hledání:

  nalezeno 7 nemovitostí
nemovitost
Sklad v Brně, Židenicích, ul. Porhajmova
Pronájem: 3.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem nebytového prostoru o výměře 8m2 v Brně, Židenicích, ul. Porhajmova. Prostor se nachází v přízemí nově zrekonstruovaného malého třípodlažního bytového domu. Dům je situovaný v klidném místě 5 min autem od centra města, výborné spojení i MHD - zastávka tramvaje Táborská je vzdálena cca 50m. Prostory jsou vhodné jako sklad s využitím i jako kancelář apod. Místnost je vybavena osvětlovacím tělesem, závěsy a el. přímotopem. Přilehlý dvůr a upravená relaxační zahrada je plně k dispozici ke společnému užívání obyvatel domu. Parkování je možné na ul. Porhajmova, případně je možné si pronajmout garáž přímo v 1NP objektu. Nájem, je 3.000,- Kč/měsíc + zálohy na energie 1.000,- - 1.500,- Kč (dle druhu podnikání)/ měsíc. V ceně nájmu je internetové připojení, osvětlení společných prostor, úklid dvora a společných prostor.
nemovitost
Byt 1+KK v Brně, Líšni, ul. Kubíkova
Pronájem: 9.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 1+KK v Brně, Líšni, ul. Kubíkova. Byt je ve 2. poschodí panelového domu. Výměra 33 m2. Byt v dobrém stavu , provedena rekonstrukce - nový sprchový kout, WC, umývadlo, nová kuchyňská linka. Byt je nezařízen a volný bude od 1.7. Prohlídky možné po dohodě kdykoliv. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Byt není vhodný pro kuřáky a majitele domácích zvířat. Pěkné a klidné bydlení s dobrou dostupností do centra.
nemovitost
Byt 1+KK v Brně, Lesné, Halasovo nám.
Pronájem: 10.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem kompletně zařízeného bytu o velikosti 1+KK v Brně, Lesná, Halasovo nám. Byt je v 6. poschodí panelového domu s 2 výtahy. Výměra 23m2. Vhodné pro 1 osobu, nekuřák, bez zvířat. Průkaz energetické náročnosti budovy - C. Byt je ihned k dispozici, prohlídky po domluvě.
nemovitost
Byt 1+1 s balkonem v Brně, Bystrci, Kuršova ul.,
Pronájem: 9.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 1+1 s balkonem v brně, Bystrci, ul. Kuršova. Byt je v 1. poschodí panelového domu. Výměra 41m2. Byt je nezařízen, pouze kuchyňská linka, pračka, lednička, mikrovlnka. Internet - v domě k dispozici NETBOX. Byt je ihned k dispozici, prohlídky po domluvě. K nájmu se hradí zálohy na energie 2.500,- Kč/měsíc/ 1 osoba, 3.000,- Kč/měsíc/ 2 osoby. Klidné bydlení s dobrou dostupností do centra.
nemovitost
Byt 2+KK s balkonem v Brně, Černovicích, ul. Slámova
Pronájem: 15.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem pěkného prostorného bytu o velikosti 2+KK , mezonet , s balkonem v Brně, Černovicích, ul. Slámova. Byt je ve 3. poschodí cihlového domu, výměra 72 m2. V bytě je samostatné etážové topení + podlahové topení na WC a v koupelně, klimatizace, zabudovány předokenní žaluzie. Vybavení - kuchyňská linka včetně horní řady skříněk, odsavače par, indukční desky a el. trouby, kompletní vybavení WC a koupelny, strukturovaná kabeláž, STA. Možnost využívat sklep. K nájmu se hradí spotřeba elektřiny a plynu ( cca 3.500,- Kč), a 500,- Kč /osoba - voda, úklid a osvětlení spol. prostor. Byt není vhodný pro majitele zvířat a kuřáky. Vzhledem k tomu že nemáme k dispozici PENB uvádíme třídu G. Byt je ihned volný, pěkné klidné bydlení s výbornou dostupností do centra.
nemovitost
Byt 3+1 v Brně, Žabovřeskách, ul. Chládkova
Pronájem: 15.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 3+1 v Brně, Žabovřeskách, ul. Chládkova. Výměra 83m2, byt je ve 2. poschodí cihlového domu bez výtahu. Dva pokoje jsou samostatné, jeden průchozí. Byt je zařízen a vybaven včetně pračky, ledničky a TV. Samostatné WC, koupelna s vanou. Vzhledem k tomu že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. K nájmu se hradí energie dle spotřeby a počtu osob. Pěkné klidné bydlení s dobrým spojením do centra. Byt není vhodný pro kuřáky a malé děti.
nemovitost
Pronájem bytu 1+KK v Letovicích, okr. Blansko
Pronájem: 9.500 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Blansko

Pronájem bytu o velikosti 1+KK s parkovacím místem a sklepní kójí v Letovicích, ul. Komenského. Byt má výměru 29 m2 + sklep 4m2 a je ve patře cihlové novostavby. Vybavení - kuchyňská linka se spotřebiči, TV, stůl, židle rozkládací sedačka. Topení centrální s kalorimetrem, internet v domě, vyhrazené parkovací místo před domem. Jedná se o nadstandardní byt, není vhodný pro kuřáky a majitele domácích zvířat. PENB "B". Zálohy na energie pro 1 osobu 3.000,- Kč, pro 2 osoby 3.500,- Kč. Byt je ihned k dispozici, prohlídky po domluvě. Pěkné klidné bydlení v blízkosti letovického zámku s krásným zámeckým parkem. Dobrá dostupnost do centra města. Letovice mají veškerou občanskou vybavenost ( škola, školka, supermarkety, zdravotnické zařízení). V okolí pěkná příroda, Křetínská přehrada atd.
Chcete-li prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, můžete nás kontatkovat
i přes tento formulář.

Váš telefon nebo e-mail:

Vaše sdělení:


 
REALCENTRUM Brno
Masarykova 2
602 00, Brno

Otevřeno:
Dle telefonické domluvy

+420 542 210 151
+420 603 145 686
+420 604 269 186
Podrobné kontaktní informace »