Vyhledávání:

Výsledek hledání:

  nalezeno 10 nemovitostí
nemovitost
Obchodní prostory v Brně, Bubeníčkova ul.
Pronájem: 9.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem obchodních prostor v Brně, ul. Bubeníčkova. Výměry: prodejna 17m2, předsíň 3,4m2, zázemí s dřezem 5,4 m2, WC s umývadlem 2,5m2, společné prostory 10,6m2. Vybavení - kuchyňská linka, lednička, mikrovlnka. Vchod z ulice. Možno využít jako obchodní prostory, kancelář apod. Volné ihned. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Prostory mají výhodnou polohu, výloha se vstupem z ulice. Prohlídky kdykoliv po domluvě.
nemovitost
Kancelářské prostory v Brně, ul. Křížová
Pronájem: 39.230 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem pěkných kancelářských prostor v Brně, Staré Brno, ul. Křížová. Celková výměra 235m2, možno využít 2 vstupní dveře. K dispozici 8 místností, kuchyň, koupelna, 2x WC. Prostory jsou volné od 1.5.2019, prohlídky možné již nyní po domluvě. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme tř. G. Výborná poloha v blízkosti centra, zastávka MHD před domem.
nemovitost
Byt 1+KK v Brně, Kounicova ul
Pronájem: 7.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 1+KK v Brně, ul. Kounicova. Byt má výměru 30 m2 a je ve 3. poschodí cihlového domu s výtahem. Vybavení - kuchyňská linka, trouba s vařičem, koupelna s vanou a WC. K nájmu se hradí služby a spotřebované energie. PENB - třída třídu G. Byt je volný od 1.11.2019
nemovitost
Byt 2+KK v Brně, ul. Čápkova
Pronájem: 10.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem prostorného bytu o velikosti 2+KK v Brně, ul. Čápkova. Výměra 48m2, byt je v 1.NP cihlového domu s předzahrádkou. Byt je kompletně a zařízen a vybaven, výborný stav. Předsíň s vestavěnými skříněmi, koupelna s rohovou vanou , umývadlem a WC, obytná kuchyň, velký pokoj. Byt je k dispozici od 1.12.2019, prohlídky kdykoliv po domluvě. Není vhodné pro kuřáky a majitele domácích zvířat. Výborná poloha v blízkosti centra města. Vzhledem k tomu že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G.
nemovitost
Byt 1+KK Krondlova, Brno Masarykova čtvrť
Pronájem: 9.900 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 1+kk s výhledem na les, pokoj cca 20m2 včetně kuch. koutu, koupelna 5m2, předsíň, celkem cca 30m2, nájemné 9.900,- Kč + inkaso 1.000,- Kč na osobu, + 200,- Kč za internet a televizi, + kauce 11.000.Byt je zařízen kuch. linkou, včetně el. sporáku se sklokeramickou deskou a kompletním soc. zařízením se sprch. koutem. Byt je k dispozici od 1.12.2019.
nemovitost
Byt 1+1 v Brně, Židenicích, ul. Porhajmova
Pronájem: 12.500 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 1+1 v Brně, Židenicích, ul. Porhajmova. Výměra 35m2 ( pokoj 20m2, kuchyň 11m2, koupelna s WC 4m2). Byt je v 1.NP malého bytového domu s dvorkem 30m2 a zahradou 120m2. Dům je situovaný v klidném místě nedaleko centra Brna a hlavního nádraží. Byt je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči, osvětlovacími tělesy dle návrhu architekta. Rovněž celý dům je po kompletní rekonstrukci se zachováním původních charakterových rysů a doplněním moderního vnitřního vybavení. Relaxační zahrada je plně k dispozici ke společnému užívání. Klidné bydlení na úrovni s výbornou dostupností do centra. Prostory nejsou vhodné pro kuřáky a chovatele zvířat. Byt je ihned k dispozici, prohlídky kdykoliv po domluvě.
nemovitost
Byt 2+KK s terasou v Brně, Židenicích, Porhajmova
Pronájem: 15.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 2+KK v Brně, Židenicích, ul. Porhajmova. Byt má výměru 43m2 a je situovaný ve 3.NP malého bytového domu nedaleko centra Brna a hlavního nádraží. Celý objekt je po generální opravě se zachováním původních charakterových rysů a doplněním moderního vnitřního vybavení. V bytě je nová kuchyňská linka o délce 4m vybavena zcela novými spotřebiči - varnou deskou s odsáváním, troubou, velkou lednicí, myčkou nádobí a sorterem na třídění odpadu. V koupelně s vanou je umístěna automatická pračka. Podlahy ze zátěžového materiálu Tarkett jsou lemovány lištami z olejovaného dubu, koupelna opatřena protiskluzovou dlažbou a nastavitelným podlahovým vytápěním a topným žebříkem. Byt je vybaven závěsy a osvětlovacími tělesy dle návrhu architekta. K využití je relaxační zahrada o výměře 120m2. V ceně nájmu je internetové připojení, úklid dvora a společných prostor a osvětlení společných prostor. Klidné bydlení s výbornou dostupností do centra. Prostory nejsou vhodné pro kuřáky a chovatele zvířat.
nemovitost
Byt 1+KK v Brně-střed, Příční ul.
Pronájem: 8.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem pěkného bytu o velikosti 2+KK v Brně střed, ul. Příční. Výměra 25 m2, byt je umístěn v přízemí cihlového domu. Výhodná poloha v těsné blízkosti centra Brna. Byt je ve výborném stavu, kompletně zařízen a vybaven včetně pračky, ledničky a TV. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Byt je volný od 1.2.2020, prohlídky možné již nyní po domluvě. Byt není vhodný pro děti, majitele zvířat a kuřáky.
nemovitost
Byt 2+1 v Brně, Komíně, ul. Lísky
Pronájem: 11 Kč/měsíc; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 2+1 se šatnou a komorou v Brně, Komíně, ul. Lísky. Byt je v přízemí RD se samostatným vstupem a možností využít k posezení zahrádku. Výměra 70m2. Vstupní předsíň s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj se sedací soupravou a válendou, vybavená kuchyň s pračkou, další pokoj s dvoulůžkem, psacím stolem a policemi, koupelna se sprchovým koutem. Byt je volný od 20.1.2020, prohlídky možné již nyní. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Klidné bydlení s dobrou dostupností do centra. Vhodné i pro studenty, pracující páry, nekuřáky. Není vhodné pro rodiny s dětmi a chovatele domácích zvířat. Nájem 11.000,- Kč je včetně energií.
nemovitost
Byt 1+KK s balkonem a gar. stáním v Brně, Žebětíně, Lišejníková
Pronájem: 9.900 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 1+KK s balkonem, šatnou a garážovým stáním v Brně Žebětíně, ul. Lišejníková. Byt je ve 4. poschodí nového cihlového domu s výtahem. Výměra 32m2 ( obývací pokoj s KK 18m2, předsíň 2,6m2, koupelna s WC 4,1m2, šatna 2,4m2, balkon 4,5m2). Byt je kompletně zařízen a vybaven včetně ledničky a pračky. PENB (energetická náročnost domu) -tř. B. Topení centrální. K nájmu se hradí zálohy na energie 2.500,- Kč. Byt je ihned k dispozici. Pěkné klidné bydlení s dobrou dostupností do centra města.
Chcete-li prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, můžete nás kontatkovat
i přes tento formulář.

Váš telefon nebo e-mail:

Vaše sdělení:


 
REALCENTRUM Brno
Masarykova 2
602 00, Brno

Otevřeno:
Dle telefonické domluvy

+420 542 210 151
+420 603 145 686
+420 604 269 186
Podrobné kontaktní informace »